Uğur Dündar’dan Ali Erbaş’ı zora sokacak paylaşım! Adil Öksüz belgeleri…

29 Temmuz 2020 Çarşamba

Ayasofya’da kılınan Cuma namazının hutbesinde Atatürk’e lanet okuyan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş‘ın FETÖ firarisi Adil Öksüz’ün doktora jürisinde imzası olduğu ortaya çıktı.

 

Ayasofya’da kılınan Cuma namazında Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, “Fatih Sultan Mehmed Han, gözbebeği olan bu muhteşem mabedi kıyamete kadar cami olmak kaydıyla vakfedip müminlere emanet bırakmıştır. Bizim inancımızda vakıf malı, dokunulmazdır, dokunanı yakar; vakfedenin şartı vazgeçilmezdir, çiğneyen lanete uğrar” diyerek Atatürk’e lanet okumuştu.

Ali Erbaş hakkında bir suç duyurusu daha

UĞUR DÜNDAR PAYLAŞTI

O günden bu güne tartışmalar sürerken usta gazeteci Uğur Dündar, Ali Erbaş ile ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Dündar, Ali Erbaş’ın FETÖ firarisi Adil Öksüz’ün doktora jürisinde yer aldığını belgeleriyle duyurdu.

Dündar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları ifade etti: “Günaydın değerli dostlarım.Bugün size bir ibret belgesi sunuyorum.

Atatürk’e lânet okuyan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, bakın kimin doktora jürisinde görev almış ve kimlerle biraraya gelmiş!..”

Kılıçdaroğlu’ndan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’a: O koltuğu kirletiyorsunuz

Akşener: İstiklal Harbi kahramanlarına bir hayır duasını çok gören Ali Erbaş, şimdi de lanet okuyor

Benzer Haberler