Uğur Dündar’ın Veyis Ateş’e sert yanıtına Yılmaz Özdil’den destek

22 Eylül 2021 Çarşamba

Uğur Dündar’ın Veyis Ateş’e sert yanıtına Yılmaz Özdil’den destek

Gazeteci Uğur Dündar, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Veyis Ateş hakkında “Veyis Ateş bana göre gazeteci değildir. Bir ‘hiç’ bile değildir” ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Yılmaz Özdil de tartışmaya dahil olarak, “Altına imza atarım, hep söylüyorum, s***k tipleri ciddiye alma ağabey” dedi.

Sezgin Baran Korkmaz’dan 10 milyon Euro para aldığı iddia edilen ve HaberTürk’ten ayrılan Veyis Ateş, Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil arasında bir süre önce yaşanan, ekrana da yansıyan gerilime isim vermeden gönderme yaparak, “Neydi sizi beddualaşacak kadar hırçınlaştıran bu durum? Size bir şey anlatmaktan vazgeçtim” şeklinde konuşmuştu. Twitter hesabından bir paylaşım yapan Gazeteci Uğur Dündar, Veyis Ateş için şu ifadeleri kullandı:

“Veyis Ateş bana göre gazeteci değildir. Bir “hiç” bile değildir. Veyis Ateş, sen ana rahmine düşmeden iki yıl önce ben, canım pahasına halkın gerçekleri öğrenme hakkına hizmet ediyordum. Bugün de doğru bildiğim yolda yılmadan, dimdik ilerliyorum. Sen, benim meslek namusumu sorgulayacaklar sıralamasında ancak zurnanın son deliği olabilirsin”

YILMAZ ÖZDİL’DEN DÜNDAR’A DESTEK

Dündar’ın paylaşımını alıntılayan Yılmaz Özdil, “Altına imza atarım, hep söylüyorum, s***k tipleri ciddiye alma ağabey” dedi.

 

Veyis Ateş’ten peş peşe paylaşım! 40 kişiyiz birbirimizi biliriz

Öte yandan Veyis Ateş, İsmail Saymaz’ın konuğu olmuş, mal varlığı sorulduğunda Pazartesi savcılığa gideceğini iddia etmişti. Ateş halen savcılığa gitmedi.

Benzer Haberler