TVF’den Ebrar Karakurt açıklaması: Herkesin özel hayatı kendisine aittir

16 Ağustos 2021 Pazartesi

TVF’den Ebrar Karakurt açıklaması: Herkesin özel hayatı kendisine aittir

Voleybolcu Ebrar Karakurt, Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf sebebiyle hedef alınmıştı. Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) hedef gösterilen Karakurt için bir açıklama yaptı.

Tokyo Olimpiyatları’nda başarılar kaydeden Filenin Sultanları kıyafetleri sebebiyle gericiler tarafından hedef alınmıştı. Türkiye Milli Voleybol Takımı’nda forma giyen Ebrar Karakurt da Instagram hesabında kız arkadaşıyla fotoğraf paylaşması sebebiyle hedef gösterildi. Sosyal medyada ise Karakurt’a destek yağdı.

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Naz Aydemir Akyol, “Ne konuşulursa konuşulsun, herkesin bilmesi gereken en önemli şeylerden biri; Ebrar’ın; hakkında söylenen hiçbir şeye takılmayacağıdır! O sadece kendi işini en iyi şekilde yapabilmeye bakar. Gerisi de ne beni, ne sizi, kısaca kimseyi ilgilendirmez!” dedi.

Karakurt, takım arkadaşlarından ve birçok yurttaştan destek aldı.

Voleybol Magazin’e konuşan Türkiye Voleybol Federasyonu Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu, Karakurt ile ilgili açıklama yaptı. Karakurt’a destek veren Mumcu şu ifadeleri kullandı:

“HERKESİN ÖZEL HAYATI KENDİSİNE AİTTİR”

“Ebrar Karakurt, Türk voleybolunun yetiştirdiği en önemli ve istikbal vaadeden oyuncularından biridir. Sahada cesur , yürekli ve savaşçı ruhu ile oynayan ülkesini ve bayrağını en iyi şekilde temsil etmek için terinin son damlasına kadar akıtan savaşçı sporcudur. Herkesin özel hayatı kendisine aittir. Gerisi lafı güzafdır.”

Kız arkadaşıyla fotoğraf paylaşan Ebrar Karakurt’a destek yağdı

Demet Akalın’dan Ebrar Karakurt’a destek

Benzer Haberler