Türkiye’nin ‘müstehcen’ ilan ettiği kitap, dizi oluyor

26 Ocak 2022 Çarşamba

Türkiye’nin ‘müstehcen’ ilan ettiği kitap, dizi oluyor

Türkiye’de ‘muzır ve müstehcen’ ilan edilen ve satışı kapalı zarflar içerisinde ‘küçüklere zararlıdır’ ibaresi ile satılan Alice Oseman imzalı ‘Kalp Çarpıntısı’ serisi Netflix’te diziye uyarlanıyor.

Alice Oseman imzalı ‘Kalp Çarpıntısı’ serisinin diziye uyarlanıyor. Netflix’te yayınlanacak olan uyarlamanın oyuncu kadrosu açıklandı.

Türkiye’de çocuklar için zararlı içeriklere sahip olduğu gerekçesiyle muzır ve müstehcen ilan edilen ve satışı kapalı zarflar içerisinde ‘küçüklere zararlıdır’ ibaresi ile satılan Alice Oseman imzalı ‘Kalp Çarpıntısı’ serisi Netflix’te diziye uyarlanıyor. See-Saw Films’in yapımcısı olduğu “Kalp Çarpıntısı”, tamamı erkek öğrencilerden oluşan bir okulda eşcinselliğini açık yaşayan Charlie ile rugby oyuncusu Nick’in birbirine karşı hisler beslemeye başlamasıyla birlikte yaşananları alıyor.

Ranini TV’nin aktardığına göre; Netflix’te bu baharda ekrana gelmeye hazırlanan İngiltere merkezli dizinin başrollerinde Joe Locke (Charlie) ve Kit Connor (Nick) yer alacak. Kadroya ayrıca William Gao, Yasmin Finney, Corinna Brown, Kizzy Edgell, Sebastian Croft, Cormac Hyde-Corrin, Rhea Norwood, Tobie Donovan, Jenny Walser, Fisayo Akinade, Chetna Pandya ve Alan Turkington da katıldı.

Bakanlık ‘Kalp Çarpıntısı’ isimli kitabı muzır yayın ilan etti

Benzer Haberler