Türkiye’de yaptırdığı estetikle 30 yaş gençleştiği iddia edildi, sosyal medyada gündem oldu

Yayın tarihi: 28 Mayıs 2024 Salı 8:53 pm - Güncelleme: 3 Haziran 2024 Pazartesi 10:29 am

Türkiye’de estetik yaptırıp 30 yaş gençleşen adam sosyal medyada gündem oldu. Aynı kişi olmadığı öne sürülen adam için en dikkat çekici yorum “Çirkin değilsin, sadece henüz Türkiye’ye gitmedin” oldu. Ancak haberlerin ardından adamın Türk olduğu ve sadece burun ameliyatı yaptırdığı ortaya çıktı.

Ülkemiz yurtdışında sağlık turizmi ile sık sık gündem olmaya devam ediyor. Ünlü isimlerin saç ektirmeye geldiği Türkiye’de estetik operasyonlara da ilgi oldukça fazla. Son olarak sosyal medyada paylaşılan bir estetik görüntüsü herkesi şaşkına çevirdi.

Yabancı uyruklu bir kişi, gençleşmek için Türkiye’yi ziyarete geldi. Yapılan 8 ameliyat sonrasında tamamen değişen adamın son hâli ve ilk hâli karşılaştırılarak işlemi gerçekleştiren kurumun sosyal medya hesabında paylaşıldı. Bu değişimi gören yabancı bir sosyal medya kullanıcısı ise bir tweet atarak bu değişimin viral olmasını sağladı. İşte sosyal medyayı sallayan o paylaşım…

Paylaşım sonrasında sosyal medyada konuya ilişkin pek çok yorum geldi. Yorumlardan bazıları adamın aynı kişi olduğunu savunurken bazıları ise bunun mümkün olmadığını dile getirdi.

Kurumun paylaşım detaylarında ele alındığına göre Michael isimli adama aynı anda yüz kaldırma, boyun kaldırma, alt göz kapağı ameliyatı, üst kapak ameliyatı, alt yanak yağ aldırma işlemi, rinoplasti (burun ameliyatı) ve saç ektirme işlemleri yapıldı.

En dikkat çeken yorumlardan biri yine paylaşımın sahibinden geldi.

“Kulaklar ve yandaki izler onun gerçekten aynı adam olduğunu gösteriyor…Çirkin değilsin, sadece henüz Türkiye’ye gitmedin.”

KARŞILAŞTIRMA YANLIŞ, ADAM TÜRK ÇIKTI

ABD’li turist diye tanıtılan o adamın aslında Engin Demir isimli bir Türk vatandaşı çıktı. Demir, ”Bu haberdeki şahıs ben değilim, ben yüz nakli olmadım, sadece 4 yıl önce burun ameliyatı oldum” ifadelerini kullandı.

Burun ameliyatı sonrası çekilen fotoğraflarının üzerinde oynama yapılarak internete sızdırıldığını söyleyen Demir, bu süreçte gelen mesajlar yüzünden çok yıprandığını ve hukuki süreç başlattığını duyurdu.

 

Estetik tutkunu Serap Paköz’ün son halini görenler şaştı kaldı: Mr. Spock’a benzetildi

Kaynak: HABER MERKEZİ