Atatürk’e hakaret eden Tuğçe Kazaz’a Demet Akalın’dan sert tepki

10 Ocak 2020 Cuma

Şarkıcı Demet Akalın, Mustafa Kemal Atatürk için “Ahlaksız” diyen eski manken Tuğçe Kazaz‘a sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Sürekli din değiştiren eski model Tuğçe Kazaz’ın YouTube kanalında yayınlanan videosunda Atatürk için söylediği “Ahlaksızlık ve dinsizlik” sözleri büyük tepki çekti.

Tuğçe Kazaz’dan Atatürk’e ağır hakaret…

BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

YouTube kanalından yayınladığı videosunda Cumhuriyet’in kurucularından bahseden Tuğçe Kazaz, Atatürk’ün ilahlaştırıldığını söyleyerek “Adam esti gürledi, ondan sonra adam şöyle, adam böyle, adam seçilmiş, neredeyse ilahlaştırma sürecine gidecek bir hale dönüştürüldü” dedi.

Cumhuriyetin ilanıyla birlikte Osmanlı’dan kalan mirasın silindiğini belirten Kazaz, Osmanlı zamanında olan ahlak olgusunun Cumhuriyet ile birlikte yerini ahlaksızlığa bıraktığını söyleyip sözlerine şöyle devam etti:

“Bunun da tam aksi getirildi ve yayıldı. Yani ahlak mı vardı ahlaksızlık getirildi, din mi vardı dinsizlik getirildi, inanç mı vardı inançsızlık getirildi. Olan bu. Ondan sonra Kemalistler doğdu. Bugün dokunabilir misin Atatürk’e? Dokunamazsın adamın kutsalı.”

“BİRİ ŞUNUN KAFASINA BİR TANE PATLATAMAMIŞ MI”

Sözleriyle Twitter’da gündem olan ve eleştirilen Tuğçe Kazaz’a bir tepki de şarkıcı Demet Akalın’dan geldi. Kazaz’ın videosunu gören Akalın, “Şu videoyu çeken şunun kafasına bir tane patlatamamış mı?” dedi.

Benzer Haberler