Trafik denetimine takılan adam polisleri tehdit edip hakaretler yağdırdı! “Ağabeyimi alıp geleceğim”

Yayın tarihi: 29 Eylül 2023 Cuma 10:12 am - Güncelleme: 29 Eylül 2023 Cuma 12:00 pm

Taksim’de trafik denetiminde 4 bin 64 TL ceza yiyen adam polisleri “Ağabeyimi alıp geliyorum” diyerek tehdit etti, “Senin maaşını kim veriyor?” dedi.

İstanbul Taksim’de trafik denetimine takılan M.S. isimli sürücü, polis ekiplerini adeta çileden çıkardı. Abartı egzozdan 4 bin 64 TL, emniyet kemerinden 436 TL, trafik levhasına uymamaktan 436 TL olmak üzere toplamda 4 bin 936 TL ceza yiyen M.S. isyan etti. Trafik polislerine tehditler savuran M.S. ekiplere, “Senin maaşını kim veriyor?” diyerek hakaret etti.

Ağabeyini alıp geleceğini söyleyerek polis ekiplerini tehdit eden M.S. isimli sürücü, “5 bin TL ceza mı olur? Ben nasıl vereceğim bunu. Arabama dokunmayın, uzaklaşın arabamdan. Neden kamerayla çekiyorsun, oyuncak mı var çekiyorsun. Ben cezaya imza atmıyorum. Abimi alıp geleceğim. Bekleyin geleceğim. Senin maaşını kim veriyor? Ben bu ülkenin vatandaşı değil miyim? Kafana göre ceza yazıyorsun. Muz Cumhuriyeti mi burası? Benim ailemde gazi de var şehit de var bana artistlik yapamazsınız. Akıllı olun, karşınızda çocuk yok. Arkamdakiler geldiği zaman ‘Beyefendi kusura bakmayın’. Ne kadar ceza yazıyorsan yaz, sadakam olsun” ifadelerini kullandı. Adam ardından arabasına binerek oradan ayrıldı.

Görevli olduğu deprem bölgesinde yardım malzemelerini çalan polis tahliye edildi