Trabzonsporlu Nwakaeme’den Fenerbahçe iddialarına yanıt

11 Mayıs 2022 Çarşamba

Trabzonsporlu Nwakaeme’den Fenerbahçe iddialarına yanıt

Süper Lig’in son şampiyonu Trabzonspor’un yıldız ismi Anthony Nwakaeme hakkındaki transfer dedikodularıyla ilgili ilk kez konuştu.

Adı Fenerbahçe ile Trabzonspor’un yıldız ismi Anthony Nwakaeme, Kayserispor maçının ardından hakkındaki transfer dedikoduları ile ilgili açıklama yaptı.

“Benim geleceğim Trabzonspor’da” diyen Nwakaeme şunları söyledi: “Öncelikle sessizliğim için Trabzonspor taraftarlarından özür dilemek istiyorum. Hakkımda birçok haber yazıldı. Çıkan haberlerin hiçbirisi doğru değil. Beni tanıyan insanlar bunu zaten biliyor. Konuştuğum tek takım Trabzonspor. Çok fazla konuşmayı seven bir insan değilim. Sosyal medya insanı değilim. Benim geleceğim Trabzonspor’da. Daha önce de söylemiştim, konuştuğum tek kişi Trabzonspor Başkanı.

‘AYRILMIŞIM ANCAK TRABZONSPOR ‘GİT’ DERSE OLACAK’

Herhangi başka bir takımla görüşmüşlüğüm de konuşmuşluğum da yok. Taraftarlarımızın beni sevdiğini biliyorum, ben de onları çok seviyorum. Benim geleceğim Trabzonspor’da. Benim Trabzonspor’dan ayrılışım ancak Trabzonspor bana ‘Git’ derse olacak. Kontratım sona erse de her zaman Trabzonsporluyum.”

 

Benzer Haberler