Video konferans yöntemiyle flört ettirecek

10 Temmuz 2020 Cuma

Video konferans yöntemiyle flört ettirecek

Tinder video randevuları ile birbirini beğenip flört etmek isteyecek aşıkların, dijital ortamda buluşup görüşmesini sağlayacak. Tarafların video konferans yöntemiyle flört etmesini sağlayacak.

Tinder video konferans yöntemiyle flört ettirecek. Bu sırada kullanıcılar, birbirine gerçek isimlerini ve telefon numaralarını ya da diğer video görüşme uygulamalarındaki hesaplarını vermek zorunda kalmayacak. Bu nedenle de ileride taciz edilme riski yaşamadan, videoda rahat rahat flörte devam edebilecekler.

Tinder video konferans yöntemiyle flört ettirecek

Face to Face ismi verilecek bu yeni uygulama Tinders’ın içinden çalışacak. Bu uygulamayı çalıştırabilmek için iki tarafın da birbirini beğenmiş olması gerekiyor. Eşleşme gerçekleştikten sonra açılan iletişim imkanları arasında Face to Face de bulunacak.

Kullanıcılar ayrıca video görüşme hakkında değerlendirme de yapabilecekler. Böylece video görüşme sırasında yaşanabilecek sözlü saldırılara, hakaretlere karşı kullanıcılar koruma altında olacak. Bu tür saldırgan girişimlerde bulunan kullanıcıların hesapları silinecek.

Tinder video görüşmeleri ayrıca, çekici olması için gerçeği yansıtmayan fotoğraflar koyan insanların da foyasını ortaya çıkaracak. Bu nedenle de pek çok kullanıcı Tinder’dan video görüşme seçeneğini hayata geçirmesini istiyordu.

Tinder’ın covid-19 sırasında eve kapanan insanların birbirini bulabilmesi için coğrafik engellemeleri de kaldırması dikkat çekmişti. Bu sayede, dünyanın her köşesinden insanlar birbirileriyle eşleşebiliyordu.

Sony FE 12-24mm F2.8 GM neler sunuyor?

Benzer Haberler