THY yönetimine bir Kartal İmam Hatip mezunu daha!

1 Nisan 2020 Çarşamba

THY yönetimine bir Kartal İmam Hatip mezunu daha!

Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri olan Türk Hava Yolları (THY), son yıllarda yapılan atamalarla gündemden düşmüyor. THY’nin yönetimindeki 80’e yakın isim, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın mezun olduğu Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunuydu. O isimlere bir yenisi daha eklendi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Necmeddin Bilal Erdoğan’ın mezunlar arasında yer aldığı Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden mezun bir isim daha Türk Hava Yolları (THY) yönetimine girdi.

Vatandaşa IBAN veren Erdoğan’a CHP’den 10 kaynak önerisi: ’13 uçağın 12’sini sat’

Yönetiminde çok sayıda Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi mezununu barındıran Türk Hava Yolları’nda dün Yıllık Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yönetim kurulunda yer alan Kartal İmam Hatip mezunu Ogün Şanlıer istifa ederken, yerine yine aynı liseden mezun olan Melih Ecertaş atandı.

Sözcü’de yer alan habere göre, Dün THY Yıllık Olağan Genel Kurulu toplantısı vardı. koronavirüs önlemleri kapsamında yönetim dışındaki hissedarların elektronik ortamda katıldığı genel kurulda dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Kemal Kılıçdaroğlu’dan yardım kampanyasına ilk yorum

AKP GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI

THY Yönetim Kurulu’nda Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunu Ogün Şanlıer istifa etti. Onun yerine ise 2004 yılında yine aynı liseden mezun olan Melih Ecertaş atandı.

THY üst yönetiminde yer alan bir başka Kartal İmam Hatip mezunu Arda Ermut ise görevine devam ediyor.

Athena Gökhan’dan Süleyman Soylu’ya: O kadar da değil

Beykent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezunu olan Melih Ecertaş 2012 – 2018 yıllar arasında AKP Gençlik Kolları’nda görev almıştı.

Bir dönem AKP Gençlik Kolları Başkanı da olan Melih Ecertaş, Türkiye Gençlik Vakfı’nda (TÜGVA) yönetici olarak faaliyette bulundu.

Fatih Altaylı’dan, ünlülere ‘Hayat Eve Sığar’ tepkisi: Öyle eve babam da sığar

Benzer Haberler