‘Tedavi edeceğim’ deyip tecavüz eden doktor canlı yayında böyle basıldı

Yayın tarihi: 25 Kasım 2021 Perşembe 10:21 am - Güncelleme: 25 Kasım 2021 Perşembe 10:21 am

İtalya’nın Bari kentinde yaşayan bir jinekoloğun, hastalarını kansere sebebiyet veren insan papiloma virüsünü cinsel ilişkiye girerek yok ettiğine inandırarak tecavüz ettiği ortaya çıktı.

Haber Globel’de yer alan habere göre İtalya’da 68 yaşındaki bir jinekoloğun “tedavi yöntemi” ifşa oldu. Bari kentinde yaşayan Giovanni Miniello’nun hastalarından birinin yerel medyaya konuşmasıyla ortaya çıkan ifşa hem ülkede hem de uluslararası kamuoyunda büyük yankı uyandırdı.

Le Iene isimli TV programına çıkan bir kadın Miniello’nun kendisinde kansere sebebiyet veren insan papiloma virüsü tespit edildiğini söylediğini açıkladı. Her ne kadar test sonuçlarında bu virüs bulunmasa da doktorun ikna olmadığı ve kendisine, “Senin aşılı birisiyle cinsel ilişkiye girmen gerek. Ben aşı oldum, istersen ben sen iyileştirebilirim” dediğini söyledi. İsmini açıklamayan kadının ifşasından sonra televizyon ekibi gizli kamerayla birlikte bir kadını hasta gibi doktorun ofisine gönderdi. Gizli kamerada kadını ikna eden doktor, kadınla otelde buluşma konusunda anlaştı. Otel odasında gizli kamerayla çekildiğini bilmeyen doktor penisi hakkında, “Sihirli flüt” ve “Penislerin Aziz Padre Pio’su” yorumunu yaptı. Padre Pio, insanları iyileştirdiğine inanılan 20’nci yüzyılda yaşamış bir din insanı olarak biliniyor. Fakat doktor tam cinsel ilişkiye girecekken kamera ekibi otel odasını bastı ve doktoru ifşa etti.

Kuzey Kore’de Squid Game kararı: İdam edilecek!