Taylan Antalyalı’ya GS TV’de destek: Ahlak bekçiliği yapan ahlaksızlar…

28 Haziran 2021 Pazartesi

GS TV sunucusu Serbay Şenkal, ‘Powered by pride’ yazılı tişörtle fotoğraf yayımladığı için hedef gösterilen Galatasaraylı Taylan Antalyalı’ya, “Cesaretinden dolayı gurur duyuyorum” diye destek verdi.

Galatasaraylı futbolcu Taylan Antalyalı’nın ‘Powered by pride’ yazılı tişörtle yayınladığı fotoğraf, TV100 kanalında program yapan Emre Bol ve Turgay Demir’in tepkilerinin hedefi oldu.

GS TV’de ‘Günaydın Galatasaray Ailesi’ programının sunucusu Serbay Şenkal, Antalyalı’nın giydiği tişört üzerinden hedef gösterilmesine tepki gösterdi. Emre Bol ve Turgay Demir’i eleştiren Şenkal, “Bir Galatasaray taraftarı olarak onunla gurur duyuyorum cesaretinden dolayı” dedi. Antalyalı’yı hedef gösterenlere tepki gösterenler için ‘ahlak bekçiliği yapan ahlaksızlar’ diyen Şenkal, şu ifadeleri kullandı:

“İnsanları ötekileştirmediğinden, kutuplaştırmadığından, ırkçılık, faşizanlık, partizanlık yapmadığından dolayı Taylan Antalyalı kardeşimi tebrik ediyorum. Bunu yapanların amacı çok belli, toplumu kutuplaştırmak, ayrıştırmak insanları birbirinden uzaklaştırmak, faşistlik ve ırkçılık yapmak. Niyet okuyamam ama bunlar ekranlardan milyonlara hitap ederek bu şekilde yaklaşımda bulunarak insanlık suçu işliyorlar. Bunların yargılanması, ıslah evlerine atılması lazım. Medeni toplumlarda böyle olur.”

TIKLAYIN – Taylan Antalyalı’nın tişörtüne homofobik tepki

Benzer Haberler