Tatleses’e ödüle tepki yağdı! “Bu mu sizin yaşam boyu onurdan anladığınız?”

6 Aralık 2021 Pazartesi

Sinema, televizyon ve müzik dünyasının ‘en iyilerine’ verilen Pantene Altın Kelebek Ödülleri, 47’nci kez sahiplerini buldu. Birçok kadının kendisine şiddet uyguladığını söylediği İbrahim Tatlıses’e ise ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ verildi. Tatlıses’e verilen ödüle gelen tepkiler ise gecikmedi.

Hürriyet Gazetesi ve Pantene işbirliği ile 47’ncisi düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu PSM’de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Televizyon ve müzik dünyasının ‘en iyilerinin’ ödüllendirildiği geceyi oyuncu Cem Davran ve Çağla Şıkel sundu.

Altın Kelebek’te Tamer Karadağlı’ya olay gönderme

Törende İbrahim Tatlıses’e ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ verilince tepkiler de gecikmedi. Birçok sosyal medya kullanıcısı, Tatlıses’in kadına yönelik şiddet olaylarını ve şiddet içerikli ifadelerini hatırlattı. Avukat Özge Üstün ise olaya “Bu mu sizin yaşam boyu onurdan anladığınız?” şeklinde tepki gösterdi.

MELİSA SEZEN’İN TEŞEKKÜR KONUŞMASI GÜNDEM OLDU

47. Altın Kelebek Ödülleri Töreni’ne oyuncu Melis Sezen’in ödül aldığı sırada yaptığı konuşma damga vurdu. Sezen, ödülünü alırken “Bunu tutuyorum çünkü elimde şu an. Çok heyecanlıyım, artık inmem lazım sanırım ” dedi.

Ceylan Ertem de Hürriyet Altın Kelebek’ten çekildi

 

 

Benzer Haberler