Tarkan ‘Geççek’i anlattı: ‘Hepimize iyi gelecek bir şarkı yazmalıyım’ dedim

18 Şubat 2022 Cuma

Tarkan gündem olan ve rekorlar yeni şarkısı ‘Geççek‘ hakkında “Bize moral verir, umut olur diye düşündüm” açıklamasını yaptı.

Şarkıcı Tarkan, yayınlandıktan sonra gündem olan ‘Geççek’ isimli yeni şarkısıyla ilgili ilk kez konuştu. Şarkıcı, “Belki bu şarkı bizi biraz teselli eder, bize moral verir, umut olur diye düşündüm” dedi.

Tarkan’la görüşen Radyocu Mehmet Gezegen, Twitter hesabı üzerinden görüşmeyi aktardı. Gezegen’in aktardığına göre Tarkan, “Bir yıl kadar önce ruh halimin çok iyi olmadığı bir dönemden geçtim. Pandemi, dünyada olup biten üzücü olaylar, insanlığın endişe verici gidişatı, doğanın yok edilişi gibi bir sürü şey beni çok olumsuz etkilemiş, umudumu kaybeder gibi olmuştum” ifadelerini kullandı.

Tarkan’dan ‘Geççek’ şarkısı

‘HEPİMİZE İYİ GELECEK BİR ŞARKI YAZMALIYIM DEDİM’

Tarkan, “O anlarda bu şarkının melodi ve sözleri içimde yankılandı. ‘Geççek geççek elbet bu da geççek, gör bak umudun gününü gün etçek’ . Hepimize iyi gelecek bir şarkı yazmalıyım dedim” diye konuştu. Tarkan, son olarak “Belki bu şarkı bizi biraz teselli eder, bize moral verir, umut olur diye düşündüm. Dilerim ki ‘Geççek’ yüzünüzde bir gülümsemeye vesile olur ve hepimize iyi gelir” dedi.

Cem Yılmaz: Türkiye’de bu işlerin arkasında kim var dersen, ben, Tarkan, Athena Gökhan

Tarkan’ın ‘Geççek’ şarkısı siyasete damga vurdu!

 

Benzer Haberler