Survivor’da Yasin ve Hikmet yumruk yumruğa kavga etti

23 Şubat 2022 Çarşamba

Survivor’da Yasin ve Hikmet yumruk yumruğa kavga etti

TV 8 ekranlarında seyirci ile buluşan Survivor 2022’nin 28. bölümünde Hikmet ile Yasin ada konseyinde birbirine girdi.

Survivor 2022 All Star’da gönüllüler takımı ile ünlüler takımı, dün akşam haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Mücadele sonunda kazanan takım gönüllüler takımı oldu. Dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı, aralarından bir kişiyi sürgün adasına göndermek zorunda kaldı.

Oyun sonrası konseye giden ünlüler takımı ile gönüllüler takımına Acun Ilıcalı bazı sorular yöneltti. 21 Şubat Pazartesi günü ekrana gelen bölümde Yasin ile Hikmet arasında tartışma çıktı.

Konseyde çekimlerin tamamlanmasının ardından Hikmet’in üzerine yürüyen Yasin, fiziki ve sözlü saldırıda bulundu. Survivor ekibi ise stüdyodaki kavgayı ayırmaya çalıştı. Kavganın detaylı görüntüleri ise TV8’de yayınlanmadı. Survivor’da acil durum konseyini toplayan Acun Ilıcalı ise Yasin için aldıkları kararı açıklayacak.

 

YASİN KENDİSİNİ KAYBETTİ

Konseyde oldukça sinirlenen Yasin, Hikmet’in kendisine iftira attığını söyledi. Yasin “Potadayız ve insanlar bizim için oy atıyorlar. Ancak bir arkadaşım hala bana iftira atıyor ve kötü göstermeye çalışıyor. Bunu ikinciye yapıyor” dedi. Ada konseyinin çekimlerinin tamamlandığı ve Acun Ilıcalı’nın stüdyodan ayrılmak üzere olduğu anlarda ise beklenmedik bir kavga yaşandı.

Hikmet’in üzerine yürüyen Yasin önce sözlü olarak bağırdı ardından ise fiziki saldırıda bulundu. TV8 ekranlarında ise o anlarda “Görüntüleri yayınlayamıyoruz” mesajı görüldü.

Survivor’ın yeni bölüm fragmanında ise Acun Ilıcalı’nın acil durum konseyi düzenlediği görüldü. Acun Ilıcalı konseyde Yasin’e verilecek cezayı açıklayacak.

Ilıcalı’nın “Ada konseylerinde çok gerilim görüyoruz. Ama bir kaç saat önce yaşanan bu olay gibisini hiç görmedik. Seninki apaçık önce sözlü sonra ise fiziki saldırıdır. Seni diskalifiye etmemek için bütün şartları zorlarım. Ne kadar zorlarımın limiti de tam senin geldiğin yer. Buna göre aldığımız karar gereği…” sözleri dikkat çekti. Acun’un açıklamalarından sonra ise Yasin’in büyük üzüntü yaşaması dikkat çekti.

Survivor’da çıkan yangında yarışmacılara yangın tüpü sıktılar

 

 

 

Benzer Haberler