Steam oyuncu sayısını artırmak istiyor

8 Mayıs 2021 Cumartesi

Steam oyuncu sayısını artırmak istiyor

PUBG ve FIFA 21 indirimi hiç beklenmeyen bir şekilde başlatıldı. Birçok kişiyi böyle bir kampanyanın olacağını tahmin etmiyordu. Hadi gelin hem bu indirimi nasıl alacağınıza hem de diğer detaylara birlikte bakalım.

PUBG ve FIFA 21 günümüzün en popüler oyunları içerisinde yer alıyor. Tam kapanma döneminde ise bu oyunlara olan rağbet fazlasıyla arttı. Bunun farkında olan Steam bomba gibi bir indirim kampanyası başlattı. Bu indirim kampanyasına göre her iki oyunu yüzde 50 daha ucuza almak mümkün.

Türkiye’de döviz kurunun artması ile birlikte oyun oynamak artık lüks haline gelmişti. Bu nedenle Epic Games tarafından yayınlanan ücretsiz oyunlar serisi sıkı bir şekilde takip ediliyordu. Kimi zaman Steam gibi platformlar da benzer uygulamalara yer verdi. Ancak bu seferki gerçekten de bomba gibi bir indirim oldu.

steam

Normal şartlarda 87 TL fiyatı olan PUBG “Hafta Ortası Çılgınlığı” indirimi ile birlikte 43,50 TL olacak. Böylece şirket kendi oyuncularına yüzde 50 oranında indirim sunacak. FIFA 21 ise şu anda 419,99 TL fiyata sahip. İndirim ile birlikte 138,59 TL fiyata sahip olması bekleniyor. Yani yüzde 67 oranında indirim yapılmış olacak.

Her iki oyun dünyada en fazla oynanan oyunlar içerisinde yer alıyor. Epic Games yine benzer kampanyalara yer veriyor. Ancak onlar daha çok pek popüler olmayan oyunlarda indirim yapıyor. Steam ise herkesin oynadığı dünyanın en popüler 2 oyununu indirimli veriyor.

PUBG Mobile National Championship UK sponsoru Xiaomi

Bu bağlantıya tıklayarak indirimli fiyatlar sayfasına ulaşabilirsiniz. Kampanya bu akşam 20:00 saatlerinde başlayacak. Bu indirimden yararlanmak için sadece 12 saat süreniz bulacak. Bu süre içerisinde istediğiniz gibi indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Benzer Haberler