Spotify What’s New özelliğini sundu

28 Temmuz 2021 Çarşamba

Spotify What’s New özelliğini sundu

Spotify kullanıcılarına takip ettikleri sanatçıların ve şovların tüm yeni yayınlarını toplayan bir akış olan What’s New özelliğini sundu. Bu özellik sayesinde sevdiğiniz sanatçıların tüm yeni içeriklerinden haberdar olacaksınız.

Spotify, kullanıcılarının en sevdikleri sanatçıları ve podcast yapımcılarını takip etmeyi kolaylaştıran yeni bir özellik sunuyor. Uygulama, favori sanatçılarınız yeni bir yükleme yaptığında sizi uyaracak. Uygulamanın ana arayüzünün üst kısmında bulacağınız bir zil simgesi şeklini alan What’s New paneli, platformda takip ettiğiniz gruplardan, müzisyenlerden ve şovlardan yeni çıkanları size bildirecek.

Spotify

Spotify, özelliğin gerçek zamanlı olarak güncelleneceğini bildirdi. Spotify, özelliği önümüzdeki haftalarda tüm Android ve iOS kullanıcılarına sunmayı planlıyor. Amaç olarak, What’s New bölümü, Spotify’ın mevcut Yayın Radarı çalma listesine benziyor. Her ikisi de yeni içerikleri ortaya çıkarmak amacıyla tasarlanmış. Ancak bu görevi gerçekleştirme biçimleri farklı. Yeni özellikle seçtiğiniz kişilerin içeriklerinden haberdar olacaksınız.

Redmi 9T: Büyük ekranlı, 6000mAh pilli telefon!

Benzer Haberler