Soylu-Özdağ tartışmasına Peker de katıldı

6 Mayıs 2022 Cuma

Soylu-Özdağ tartışmasına Peker de katıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ arasında başlayan tartışmaya organize suç örgütü lideri Sedat Peker de dahil oldu. Peker, kişisel Twitter hesabından çeşitli hesapların tweetlerini paylaştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı televizyon programında Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında “Soros çocuğudur ve operasyon çocuğudur. İstihbarat elemanı olduğu apaçık bellidir” ifadelerini kullanmış, bunun üzerine de Özdağ Soylu’ya “Ben yarın, Zafer Partisi Genel Başkanı olmamın yanı sıra, Ümit Özdağ olarak tek başıma İçişleri Bakanlığı’nın önüne gideceğim. Tek başıma ve silahsız. Süleyman, zerre kadar erkeklik onurun varsa beni kapının önünde bekle! Seni yarın İçişleri Bakanlığı’nın önünde bulacağım oğlum!”  ifadeleri ile karşılık vermişti

PEKER’DEN ÖZDAĞ’A DESTEK TWEETLERİ

Soylu ile Özdağ arasındaki gerilim devam ederken Birleşik Arap Emirlikleri’nde yaşayan ve sosyal medya araçlarını kullanması kısıtlanan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Twitter’da konuyla ilgili atılan tweetleri retweetledi.

Önce Özdağ’ın konuşmasını retweetleyen Peker, daha sonra Sinan Oğan, Cemal Enginyurt, Muharrem İnce’nin de aralarında bulunduğu isimlerin ve bir kullanıcının “Sedat Peker buna iyi bileniyor, kesin! İki kelime yazamıyor diye sinirden deliriyor evde ortalığı dağıtıyor olabilir” tweetini paylaştı.

Ümit Özdağ: Polis arkadaşların arkasına saklanma. Bunlar senin badigartların değil

Benzer Haberler