Sosyal medya fenomenine trafikte taciz: Etraf delilerle dolu

Yayın tarihi: 1 Kasım 2023 Çarşamba 1:03 pm - Güncelleme: 1 Kasım 2023 Çarşamba 1:11 pm

Sosyal medya fenomeni Melodi Elbirler, sosyal medya hesabından trafikte aracıyla beklerken bir adamın tacizine uğradığı açıkladı.

Sosyal medya hesabından yaptığı güzellik ve kişisel bakım paylaşımlarıyla büyük bir takipçi kitlesine sahip olan ünlü şef Arda Türkmen’in influencer eşi Melodi Elbirliler, trafikte aracının içinde beklerken bir adamın kapısını zorladığını ve aşağı indirmeye çalıştığını söyledi.

Yatakta kızıl tüy krize yol açtı! Sosyal medya fenomeni, erkek arkadaşını darbetti

Ünlü şef Arda Türkmen’le iki yıl süren birlikteliklerini 2022’nin Eylül ayında nikah ile bir adım ileri taşıyan Elbirliler, bu süreçte daha da tanınır hale geldi. Mutlu bir evlilik sürdüren çift, geçtiğimiz yıl kızları Ada Siena’yı kucağına alarak mutluluklarına mutluluk kattı. Melodi Elbirliler sosyal medya hesabından, küçük kızı da arabadayken yaşadığı taciz anlarını takipçilerine anlattı.

“ETRAF DELİLERLE DOLU”

Ünlü isim, “Cadılar bayramını uzakta aramamak lazım, etraf delilerle dolu” ifadelerini kullandı. Kavga, gürültü yokken trafiğin akmadığı sırada bir anda bir adamın arabasına vurmaya başladığını ve panik olduklarını söyleyen Melodi Elbirliler, adamın kapısını zorladığını ve aşağı indirmeye çalıştığını da sözlerine ekledi.

Elbirliler aynı zamanda etrafta bulunanların duruma müdahale ettiğini görünce adamın kaçtığını da söyledi.