Sapık Alihan gözaltında

5 Nisan 2021 Pazartesi

Sapık Alihan gözaltında

Youtube kanalında paylaştığı videolarda Türk bayrağına, Mustafa Kemal Atatürk’e ve vahşice katledilen Özgecan Aslan’a yönelik ağır hakaretler sarf eden Alihan Ş. isimli şahıs sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Son gelen bilgilere göre ise Alihan gözaltına alındı.

 

Alihan isimli profilin paylaşımlarına tepki yağıyor. “Sapık Alihan” adlı Youtube kanalında Alihan Şimşek isimli şahısın, paylaştığı videolar sosyal medyada infial yarattı. Türk bayrağını yırtıp, Atatürk’e ve Özgecan Aslan’a hakaret ettiği videoları tepki çeken Alihan, son olarak 3 yaşındaki bir kıza tecavüz ettiğini iddia ettiği paylaşımla gündeme geldi. Türk bayrağını yırtan, Atatürk’e saygısızlık yapan ve Özgecan Aslan hakkında cinsel içerikli sözler söyleyen şahıs için #SapıkAlihanTutuklansın TT oldu. Paylaşımlara tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları, #SapıkAlihanTutuklansın etiketiyle paylaşım yaptı.

SOSYAL MEDYADA ÇAĞRI

Başka videolarında ise 3 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğunu iddia eden Alihan Ş. için Twitter’da #SapıkAlihanTutuklansın etiketiyle tutuklanma çağrısında bulunuldu.

 

Benzer Haberler