Sinan Akçıl tehdit edildiğini açıkladı! “Bıçaklı fotoğraflar yolluyor”

Yayın tarihi: 19 Eylül 2023 Salı 11:37 am - Güncelleme: 19 Eylül 2023 Salı 12:28 pm

Şarkıcı Sinan Akçıl, telefon numarasını ve ev adresini bilen bir hayranı tarafından tehdit edildiğini açıkladı. Akçıl, “Bu hayranlık ötesi, tehlikeli bir şey” diyerek yaşadığı turuma tepki gösterdi.

Şarkıcı Sinan Akçıl’ın başı bu günlerde takıntılı hayranlarıyla dertte. 2. Sayfa programına konuk olan Sinan Akçıl, yaşadığı bazı sorunlara değindi. Bazı hayranlarının kendisini tehdit ettiğini açıklayan Akçıl, “Bu hayranlık  değil çok tehlikeli bir şey” dedi.

Şarkıcı takıntılı hayranlarından şikâyetçi olacağını belirterek, yaşadıklarını şu şekilde anlattı:

“Üç kişiden ciddi şikâyetçiyim. Fan olmak çok güzel ama bunlardan ikisi benimle şu anda ilişki yaşadığını, hatta evli olduğumuzu zannediyor. Biri farklı bir kimlikle Kuruçeşme konserime geldi. Yardım derneğinden gelmiş gibi davrandı, ‘Teşekkür ederim abla’ dedim. Biri müziği bırakıp onunla evlenmemi istiyor. Bıçaklı fotoğraflar yolluyor ‘Ya benimsin ya toprağın’ diye.”

“BU HAYRANLIK DEĞİL”

“Bu hayranlık ötesi, tehlikeli bir şey. Evimin yerini tespit etmiş. Müjde olayından sonra da ‘Artık günah benden gitti, güvenliğe dikkat et’ diye oturduğum sitenin fotoğraflarını atmaya başladı bana. Çok tehlikeli buluyorum. Aleyna Tilki de benimle aynı binadaydı, o da sıkıntılar yaşadı ve taşındı.”

“DAHA SIK GÖRECEKSİNİZ”

Akçıl, “Müjde Uzman’la aşk yaşıyor musun?” sorusunu da şöyle yanıtladı:

“Çok sık görüşüyoruz bu aralar. Daha önce bir yaşanmışlığımız da vardı. Çok saygı duyduğum bir kız. Meslektaşlarından karakter olarak ayrıldığını düşünüyorum. Çok disiplinli ve çalışkan. Müthiş bir karakter. Nadir bir karakter yapısı var. Bizi çok sık göreceksiniz ama bunun adını televizyondan koymak istemiyorum şimdilik. 5-6 yıl önce travmatik bir durum olmuştu. O zaman benim hareketli bir hayatım vardı. Şimdi ‘daha olgun bir şekilde arkadaşlık’ diyeyim. Uzun süre sonra menajerimin düğününde karşılaştık. Konserime davet ettim, ‘Ne güzel günlerdi’ diye tekrar konuşmaya başladık.”

Müge Anlı Sinan Akçıl ile baş başa görüntülendi