Silahla hastane basan Arda Turan’dan şiddet eleştirisi

30 Aralık 2021 Perşembe

Silahla hastane basan Arda Turan’dan şiddet eleştirisi

Şarkıcı Berkay ile kavga edip, hastaneye silahla giden futbolcu Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan ile olan diyaloğu dikkat çekti. Sosyal medyada sıkça paylaşılan videoda, Turan’ın, çocuğunun şiddet uygulamasını istemediği görüşünü savunduğu görüldü.

Sosyal medyada futbolcu Arda Turan ile eşi Aslıhan Doğan arasındaki sohbete ilişkin bir video gündem oldu. Çocuklarının şiddet görmesi halinde karşılık verip vermemesi gerektiği üzerine tartışan çift, bir türlü anlaşamadı. Aslıhan Doğan, “Benim çocuğuma biri vurduğu zaman o da vursun diyorum. O da diyor ki, öğretme çocuğa öyle. Neden, kendini korusun çocuk” ifadelerini kullanırken Arda Turan ise “Bu bence yanlış. Kendim kavgacı biri olsam da huy olarak maalesef ki, bu yanlış. Hayatta dayak yemekte de bir şey yoktur. Milet hep dövdüğünü anlatır. Biz de dayak yedik. Benim oğlumun fıtratı iyilik yapmak üzerine kurulsun” dedi.

NE OLMUŞTU?

Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay, 2018 yılında Sarıyer’de gittikleri bir eğlence mekanında birbirlerine girmişlerdi. Berkay, gittikleri mekanda eşi Özlem Ada Şahin’i taciz ettiği iddiasıyla futbolcu Arda Turan ile kavga etmiş ve ikili mahkemelik olmuştu. Olay hastanede de devam etmiş, Arda Turan silahıyla hastaneye gitmişti.

 

Arda Turan’ın evindeki tuvalet kağıdı olay oldu

Benzer Haberler