Silah ve kılıçla poz veren Rizeliler Derneği Başkanı gözaltına alınıp serbest bırakıldı

26 Temmuz 2022 Salı

Kılıç ve uzun namlulu silahlar ile poz veren Küçükçekmece Rizeliler Derneği Başkanı Ahmet Sivri’nin aynı gün gözaltına alındığı öğrenildi. Ruhsatsız silah bulundurmaktan hakkında işlem yapılan Sivri’nin serbest bırakıldığı belirtildi.

Küçükçekmece Rizeliler Derneği Başkanı Ahmet Sivri, elinde kılıç ve masasında çok sayıda silahla poz verdiği videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Sivri’nin görüntüleri sosyal medya büyük bir tepki topladı.

TÜM SİLAHLARA EL KONULDU

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Sivri hakkında açıklama yaptı. Sivri’nin 25 Temmuz’da paylaştığı görüntülerin ardından aynı gün saat 17.00 sıralarında Küçükçekmece’de yakalandığını belirten emniyet, görüntülerdeki tüm silahların ele geçirildiğini bildirdi.

Yapılan incelemelerde silahların beşinin ruhsatının dolduğunu belirten emniyet, Sivri hakkında “6136 Sayılı Kanuna Muhalefet” suçundan işlem yapıldığını açıkladı. Hakkında ruhsatsız silah bulundurmaktan işlem yapılan sivrinin adli makamlarca serbest bırakıldığı da açıklamada kaydedildi.

Rizeliler Derneği başkanından ‘Gözdağı verir gibi’ skandal görüntüler!

“ARAPLAR GİBİ ELLE YİYORUM”

Sivri’nin silahlı görüntülerinden kısa bir süre önce Araplar ile oturduğu bir sofrada “Artık elle yemeye de başladık” dediği görüntüler gündem olmuştu. Sivri’nin o görüntüler şöyleydi:

 

 

 

Benzer Haberler