Connect with us
Frekans: Türksat 4A 12034 Sembol Rate 27500V D-Smart:273.Kanal Digiturk:48.Kanal
TELE1 TV CANLI YAYIN

Sık Sorulan Sorular

Değerli İzleyicilerimiz,

Bu sayfada sizlerden sık gelen soruları yanıtlamaya çalıştık. Bu yöntemle sorularınıza daha hızlı bir şekilde yanıt vermeyi ve daha etkin bir biçimde yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Bu sayfada yer almayan soru ve görüşleriniz için bizlere yine İletişim sayfamızdan ya da +90 212 963 10 51 (pbx) numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Saygı ve sevgilerimizle

Tele1 TV destek kampanyasına katıldım ancak kitap siparişlerim teslim edilmedi
Değerli izleyicilerimiz, öncelikle yaşadığınız bu aksaklık için üzgünüz ve önemle belirtmek isteriz ki; kitapların temin, stok ve teslim işlemleri bizzat kurum olarak tarafımızdan değil, bu proje kapsamında işbirliği yaptığımız yüklenici firmalar tarafından yönetilmektedir. Teslim sürecinde yaşanan aksaklıkları gidermek için ilgili kurumlarda Tele1 TV operasyonlarımızdan sorumlu arkadaşlarımızın iletişim kanalları aşağıdaki gibidir. Bu iletişim iletişim kanallarından kendilerine mesai saatleri içinde telefonla, mesai saatleri dışında ise e-posta ile ulaşabilirsiniz.

İNTERNET sitesi aracılığıyla verdiğiniz siparişler için:
Telefon: 0 (212) 963 25 25
E-Posta: destek@tele1kitap.com

Uydu alıcımda kanalınızı bulamıyorum, kanalınızı nasıl bulabilirim?
Değerli izleyicilerimiz, öncelikle belirtmek isteriz ki sizlere uydu cihazı kurulumu konusunda maalesef destek verememekteyiz. Uydu cihazınıza bir uzman yardımıyla yeniden bir kanal taraması yaptırdığınızda Tele1 TV kanal listenizde sıralanacaktır.

Kanal taraması yaptıramayan izleyicilerimiz Tele1 TV’yi kanal listelerinde bulamamakta ya da Tele1 TV farklı bir kanal adıyla listelenmektedir. Bu karışıklık, Türkiye’de son yıllarda yeni frekans tahsisi hususunda sıkıntılar yaşanmasından ötürü yeni açılan televizyon istasyonlarına ancak ikinci el frekanslarla yayın yapabilme imkanı tanınmasından kaynaklanmaktadır. Bu sebeple uydu alıcınızda Tele1 TV olsa bile Tele1 TV adıyla görünmemekte, kullandığımız frekansın bir önceki sahibi ya da ondan önceki sahibi olan kanalın adı görünmektedir. Bu karışıklığın önüne geçmek için tek yapmanız gereken uydu cihazınıza yeniden kurulum yapmak ve bu işlem sayesinde uydu cihazınızın kanal listesini güncellemektir.

Tele1 TV’ye yurt dışından nasıl destek olabilirim, yurt dışına kitap gönderimi sağlıyor musunuz?
Değerli izleyicilerimiz, yurtdışına gönderim hususunda lojistik masrafları kitap masraflarının hemen hemen 3 katına tekabül ettiğinden dolayı siz değerli izleyicilerimizi hesapta olmayan yüksek maliyetlerle karşı karşıya bırakmak istemiyoruz. Bu nedenden yurtdışına kitap gönderimi yapmamaktayız ve yakın gelecekte de böyle bir planımız bulunmamaktadır. Ancak yurtdışından bize destek olmak isteyen izleyicilerimiz “İzleyici Sponsorluğu” kampanyamıza katılıp bizlere Patreon üzerinden destekte bulunabilirler. Detaylı bilgi için destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz; www.tele1.com.tr/destek

“Çalışma Yaşamı” ve “Ali Tezel’e Sorun” programları hakkında
Değerli izleyicilerimiz, yukarıda bahsi geçen konularla ilgili kanalımızda iki program yayınlanmaktadır.

Hüseyin İrfan Fırat yönetiminde “Çalışma Yaşamı”
Ali Tezel yönetiminde “Ali Tezel’e Sorun”
Her iki programa gelen sorular moderatör arkadaşlarımız tarafından incelenmekte ve tasniflenmektedir. Ancak kanalımızın genel iletişim kanalları ile programlarımızın iletişim kanalları birbirlerinden farklıdır. Buna göre, sorularınızı;

Çalışma Yaşamı (Her Cuma saat 18:00’de) programımıza canlı yayın esnasında 0212 269 0992 numaralı telefondan ya da calismayasami@tele1.com.tr e-posta adresinden ya da Twitter (@tele1comtr) adresimizden direkt mesaj yoluyla,

Ali Tezel’e Sorun ( Her Salı Saat 21:00’de) programımıza canlı yayın esnasında 0212 269 0992 numaralı telefondan ya da ali.tezel@tele1.com.tr e-posta adresinden ya da Twitter (@tele1comtr) adresimizden direkt mesaj yoluyla sorabilirsiniz.

Yukarıda belirtilmiş olan iletişim kanalları dışındaki adreslerimize göndermiş olduğunuz sorularınız ne yazık ki program sorumlularımıza iletilememektedir.

Haber İhbarı, İnsan Kaynakları, Öneri-Şikayet ve İzleyici Temsilcisi
Değerli izleyicilerimiz, yukarıda bahsi geçen departmanlara ulaşmak için Web sitemiz üzerinden iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. İletişim sayfamızda sizlere daha hızlı yanıt vermek için mesajınızın içeriğine ilişkin departman seçenekleri sunulmuştur. Bu seçenekler eşliğinde gönderim yaptığınızda iletiniz kurum içindeki ilgili departmana doğrudan iletilmektedir. Bu iletişim kanalları üzerinden gönderecek olduğunuz mesajlar, sosyal ağlar üzerinden gönderecek olduğunuz mesajlara göre daha hızlı yanıtlanmaktadır.