Sigaraya yine zam geldi

13 Mart 2022 Pazar

Sigaraya yine zam geldi

Sigaraya zam geldi. Bir ay aradan sonra sigaraya yine zam yapıldı. Philip Morris grubuna ait Marlboro sigaraların yeni fiyat listesi paylaşıldı.

Sigara fiyatlarına bir ay aradan sonra bir zam daha. Firmalar en son geçtiğimiz ocak ayında zam yapmıştı. İlk zamlı fiyatı açıklayan Philip Morris grubu oldu.

Sigara zammı bugünden (13 Mart 2022) tarihinden itibaren geçerli olacak. Diğer sigara gruplarının da hafta içinde zam yapacağı belirtildi.

İKİ LİRA

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar da, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Dündar, Marlboro grubundaki sigarlara 2 lira zam geldiğini duyurdu. Yeni tarifeye göre; bu grupta en ucuz sigaranın fiyatı 23 lira 50 kuruşa yükseldi. En yüksek sigara fiyatı ise 27 lira 50 kuruş oldu.

Marboro Roll 50, Edge, Edge Blue sky 25 lira, Marboro Touch 26 lira, Marlboro Red Touch 27 lira oldu. Parliament, 27,50, Midnigt blue 26 lira 50 kuruş oldu.

Muratti 25, Muratti Blu ile Lark 24 lira,  LM ve Chesterfield 23.50 liradan satılacak.

Sigaraya en son ocak ayında zam yapılmıştı

İşte Philip Morris grubuna ait sigaraların zamlı fiyat listesi:

Sigaraya zam Marlboro

Sigaraya zam. Philip Morris grubuna ait Marboro, Parliament, Muratti, Lark, LM ve Chesterfield sigaraların yeni fiyat listesi

 

Sigara kaçakçılığı

Benzer Haberler