‘Şiddet gördüm’ diyen Nagehan Alçı’ya Rasim Ozan Kütahyalı’dan yanıt

Yayın tarihi: 14 Haziran 2024 Cuma 1:03 pm - Güncelleme: 14 Haziran 2024 Cuma 1:04 pm

Haber: TELE1 HABER MERKEZİ

Nagehan Alçı’nın fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü iddia ettiği eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı, iddialara Alçı’nın eski sözlerini paylaşarak yanıt verdi.

Geçtiğimiz ekim ayında Rasim Ozan Kütahyalı’dan boşanan Nagehan Alçı bugün evliliği içerisinde şiddet gördüğünü açıkladı. Alçı, sessizliğini bozarak, “Hayatımın en büyük pişmanlığı. Klavyenin başındaki en zor dakikalarım bunlar. Yıllardır kendime itiraf edemediğim, içimde biriktirdiğim bazı gerçeklerden bahsetme vakti geldi… İnsan bazen hayatla tuhaf mücadele yöntemleri buluyor. Çeşit çeşit savunma mekanizmaları icat ediyor. Başkaları için avaz avaz bağırırken kendi için hep susuyor, içine atıyor. Ben uzun, çok uzun yıllardır tahayyül edemeyeceğiniz boyutlarda psikolojik, fiziksel ve ekonomik bir şiddet sarmalının içinde yaşadım. Evliliğim boyunca maruz kaldığım şiddet ve korkunç boyutlardaki manipülasyonun üzerini çocuklarıma bu hikâyeyi miras bırakmayayım, böyle bir şeyle anılmasınlar, kendi mağduriyetim işimin önüne geçmesin, diyerek örttüm…” şeklinde X hesabından paylaşımlar yaptı.

13 yıllık eşi Nagehan Alçı’dan boşanmıştı! Rasim Ozan Kütahyalı yeni bir aşka yelken açtı

ESKİ SÖZLERİYLE YANIT VERDİ

Rasim Ozan, Alçı’nın 11 tweet’lik itiraflarının ardından, eski eşinin kendisi hakkında geçmişte söylediği sözleri paylaştı.

Alçı, geçtiğimiz yılın temmuz aylarında, “Rasim’le uzlaşıp, anlaşarak evliliğimizi bitirme kararı aldık. O benim her zaman yüreğine ve aklına güvendiğim dostum ve fikirdaşım olacak. İlişkimiz hep baki kalacak. Çocuklarımız için medyadaki meslektaşlarımdan sürece saygılı olmalarını rica ediyorum” ve “Benim açıklamama rağmen hala yalan ve çarpık haberler yapılmaya devam ediliyor. Benim asla ifade etmediğim hususlar uydurularak Rasim’e saldırılıyor. Biz anlaşmalı boşanıyoruz. Çekişmeli değil. O her zaman iyi ve mesuliyetli bir aile babası oldu. Sorumluluklarını hep üstlendi” şeklinde paylaşımlarda bulunmuştu.

T24’ün bu tweetleri birleştirdiği geçtiğimiz yıldan kalma haberi paylaşan ROK’un, Alçı’ya karşılığı bu oldu.

Nagehan Alçı ROK’tan evliliği boyunca gördüğü şiddeti yazdı: En büyük pişmanlığım

Kaynak: HABER MERKEZİ