Shiba Inu fiyatı yeniden artış gösterebilir

16 Kasım 2021 Salı

Birçok kişinin merak ettiği Shiba Inu fiyatı yeniden şekilleniyor. Özellikle son dönemlerde bu kripto para biriminin büyük popülerlik kazandığını biliyoruz.

Şimdi ise gelen bazı düşüşler nedeniyle geri planda kaldı. 2021 yılının belki de en büyük çıkışlarından bir tanesi bu kripto para birimi tarafından yapılmıştı.

28 Ekim’de 0,000887 dolardan ATH’ye ulaşan Shiba, sonrasında geri çekilmeye başladı. Uzun bir süre devam eden geri çekilme en sonunda fiyatı 0.00004462 seviyelerine kadar getirdi. Böylece bu token yaklaşık olarak yüzde 39 oranında düşüş yaşadı. Sadece 13 gün içerisinde yaşanan bu sert düşüş bazılarının zarar etmesine neden oldu.

Shiba Inu

Dünyanın en çok talep gören kripto para birimleri içerisinde yer alan Shiba, yeni bir fiyatlandırma çabasına girecek gibi görünüyor. Bir süre akümüle olan ve sabit devam etmeyi başaran bu kripto para birimi yeni bir atağa kalkabilir.

 

Shiba Inu‘nun yakın vadede 0.0001 dolar seviyelerine kadar yükselmesi pek sürpriz olmayacak. Yeni bir ralli için yatırımcıların bir miktar daha destek vermesi gerekiyor. Ayrıca ortaya çıkabilecek balina satışları bu kripto para birimi için büyük düşüş anlamına gelebilir. Shiba Inu fiyatı kısa süre içerisinde olmasa bile uzun vadede iyi kazandırma ihtimaline sahip.

Shiba Inu balinası satış yapınca SHIB çöktü

2022’nin ilk yarısı 0,0015 dolara kadar yükseleceği yine bazı çevreler tarafından konuşuluyor. Ancak bunun için büyük bir hacim gerekiyor.

Benzer Haberler