Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay saldırıya uğradı

21 Nisan 2022 Perşembe

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay saldırıya uğradı

Adana’nın Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, katıldığı iftar programında bir grup tarafından saldırıya uğradı. Akay saldırı sonrası yaptığı açıklamada, “Hizmetlerden rahatsız olan bazıları kendilerine az hizmet yapıldığını ifade ederek bir yumurta attılar” ifadelerini kullandı.

Seyhan Belediyesi, Dağlıoğlu Mahallesi’nde verdiği iftar programında Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a yumurtalı saldırı düzenlendi.

Saldırı sonrasında açıklamalarda bulunan Akay, “Gün aşırı iftar programlarının bir tanesinde bugün tatsız bir olay yaşandı. Herhalde yapılan hizmetlerden rahatsız olan bazıları kendilerine az hizmet yapıldığını ifade ederek, saldırı demeyelim buna bir yumurta attılar. Olayın tamamı bu. Ondan sonra zaten yemeğimize devam ettik. Mahalle halkıyla birlikte bin kişiyi aşan bir topluluk içerisinde herkes bu olayı fazlasıyla protesto etti. Yapanlar da bu sırada kaçmak zorunda kaldılar” dedi.

Akay, açıklamasını “Biz hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu süre içerisinde hizmetlerimizden rahatsız olanlar başka hesaplar yapanlar elbet olacaklar. Bunlar siyasetin toplumsal yapıların bir parçası maalesef, olmazsa iyi olur. Olunca da yolumuza devam edeceğiz. Bildiğimiz yol belli. Bu yoldan bizi kimse döndürme şansına da hakkına da sahip değil” ifadeleri ile bitirdi.

Adana’da güpegündüz gasp dehşeti! Direnen kadın yerde sürüklendi

Benzer Haberler