Sevgilisinin öldüğünü öğrenen genç kadın hastanede canına kıydı

20 Ocak 2021 Çarşamba

Sevgilisinin öldüğünü öğrenen genç kadın hastanede canına kıydı

Diyarbakır’da, sevgilisinin kalp krizi geçirdiğini öğrenen genç kadın hastanede tabanca ile canına kıydı. Bu görüntüler kameralara yansıdı. 

Diyarbakır’da, özel bir hastanede, sevgilisi Medeni Aykal’ın (45) yaşamını yitirdiğini öğrenen Derman Bakır (25), hastane koridorunda göğsüne dayadığı tabancayı ateşleyip, yaşamına son verdi. Bu anlar, güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, dün akşam saatlerinde Kayapınar ilçesinde bulunan özel hastanede meydana geldi. Bismil ilçesinde kalp krizi geçiren Medeni Aykal, ilk müdahalesinin ardından sağlık görevlilerince ambulansla hastaneye getirildi. Aykal, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Hastane koridorunda bekleyen sevgilisi Derman Bakır, iddiaya göre, Medeni Aykal’ın ölüm haberini aldıktan sonra çantasından çıkardığı tabancayı göğsüne dayayarak, ateşledi. Ağır yaralanan ve acil serviste hemen müdahale edilen Derman Bakır da kurtarılamadı. Medeni Aykal’ın cenazesi, bugün sabah saatlerinde yakınları tarafından teslim alınarak, Çınar ilçesinde toprağa verilirken, Derman Bakır’ın cansız bedeni ise otopsi için morga götürüldü.

Özel hastanenin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde genç kadının, sevgilisi Medeni Aykal’ın ölüm haberini aldıktan sonra çantasından çıkardığı tabancayı göğsüne dayayıp, tetiğe bastığı ardından koltuğa yığıldığı ve silahın elinden yere düştüğü anlar görüntülendi. 25 yaşındaki genç kadın hastanede hayatını kaybetti.

Benzer Haberler