Sevgilisinin evli olduğunu öğrenen hamile kadın, ayrılmak isteyince darbedildi

18 Kasım 2020 Çarşamba

Sevgilisinin evli olduğunu öğrenen hamile kadın, ayrılmak isteyince darbedildi

Azerbaycanlı model V.N. (33), hamile kaldığı sevgilisinin evli olduğunu öğrenince ayrılmak istedi. Bunun üzerine darbedilen kadına tehditler savuran erkek, “Bebeği alıp Suriyelilere veririm” dedi. Çocuk doğduktan sonra da dayak yemeye devam eden kadın “Bebeğimin ve benim can güvenliğim yok diyerek yardım istedi.

33 yaşındaki Azerbaycanlı model V.N. yüksek lisans eğitimini tamamlamak üzere birkaç yıl önce Türkiye’ye geldi. Bu dönemde 41 yaşındaki Filistinli iş insanı Muhammed K. ile tanışan genç model, kendisini bekâr olarak tanıtan adamla sevgili oldu. Geçen yıl hamile kalan genç kadın, durumu sevgilisine söyledi. Ancak o an hayatının şokunu yaşadı.

HEM PSİKOLOJİK HEM FİZİKSEL ŞİDDET

Sabah’ın haberine göre; Muhammed K., Dubai’de evli ve 4 çocuk babası olduğunu söyleyince V.N. duydukları karşısında adeta şok geçirdi. İlişkisini bitirmek isteyen V.N., hem sözlü ve psikolojik hem de fiziksel şiddete maruz kalmaya başladı.

‘BEBEĞİMİ DOĞURMAK İSTİYORUM’ DEYİNCE ÖLDÜRESİYE DÖVDÜ

Filistinli iş insanı, sevgilisini çocuğunu öldürmekle tehdit edip, hamileliğini sonlandırmasını istedi. “Bebeğimi doğurmak istiyorum” yanıtı verince öldüresiye darp edilen V.N., karnına, beline, kafasına aldığı tekme ve yumruk darbeleriyle bayıldı. Kendine geldiğinde ise dehşet devam etti. Vahşeti yaşatan Muhammed K., “Seni Azerbaycan’a rezil edeceğim, Çocuğu elinden alıp Suriyelilere vereceğim” tehdidinde bulundu.

KIRIK VE ZEDELENME TESPİT EDİLDİ

V.N., aylarca süren şiddetin ardından doğum yaptı. Genç kadını yalnız bırakmayan erkek, iyi davranacağını belirterek beraber olmak istedi. Genç model, çocuğu kucağındayken evde sevgilisi tarafından aniden darp edilmeye başlandı. Bakıcı için eve taktırılan güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, Muhammed K., art arda yumruklarla kadını tanınmaz hale getirdi. Kanlar içinde kalan kadın, polisi aramak istedi, ancak darp sürdü. Kanaması durmayınca bir hastaneye giden V.N.’nin burun kemiğinde kırık ve vücudunda zedelenmeler tespit edildi.

“BU VAHŞETE DUR DİYECEĞİZ”

Avukat Güzide Şeniz Pakkan aracılığıyla savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Pakkan, “Mağdur kadın büyük korku içinde çocuğu ve kendisinin can güvenliğinden endişe ederek yaşıyor. Darp görüntüleri insanın kanını donduruyor. Hukuki olarak bütün gücümüzle bu vahşete ‘dur’ diyeceğiz” ifadesini kullandı.

Benzer Haberler