Serpil Benay: İbrahim Tatlıses’in istismarına uğradım

31 Ekim 2021 Pazar

Şarkıcı Serpil Benay, İbrahim Tatlıses tarafından istismara uğradığını öne sürdü. İstismara uğrayan birçok insan olduğunu vurgulayan Benay, “Bu olay benim bitişim oldu” dedi.

Gökay Kalaycıoğlu’nun Uçankuş TV’de yayınlanan programına konuk olan şarkıcı Serpil Benay, yıllar önce İbrahim Tatlıses’in istismarına uğradığını iddia etti. Yaşadıklarını anlatan şarkıcı, “Bu olay benim bitişim oldu” sözlerine yer verdi.

Benay, Kalaycıoğlu’nun “İstismara uğradın mı?” sorusuna 25-30 yıl önce İbrahim Tatlıses tarafından istismar edildiği yanıtını verdi. Kariyerinin bu olayla bittiğini söyleyen Benay, “İsmim öne çıksın diye yapmıyorum bunun. Benim böyle şeylere ihtiyacım yok. Öyle bir şey yaşandığı için erkek arkadaşım ayaklandı. O zaman bir sürü olaylar oldu. O da benim bitişim oldu. Tam bitirdiler beni” ifadelerini kullandı.

“TATLISES’İN MAĞDURLARINI ÇAĞIRSAN 5 SENE PROGRAM YAPARSIN”

Dans sanatçısı Leyla Adalı’nın da İbrahim Tatlıses’in tacizine uğradığını iddia etmesinin üzerine konuşan Serpil Benay, sözlerine şöyle devam etti:

“Böyle şeyler bana çok geliyor. Benim yaşadığım bunlar hepsi aynı şeyler işte. Gazino kulisler ve televizyonlarda herkes aynı şeyleri yaşıyor. İbrahim Tatlıses’in mağdurlarını çağırırsa burada 5 sene her gün program yaparsın. Bazı insanlar utanıyor. Ben de utanıyordum ama sonra ben ne yaptım da utanıyım ki dedim. Ya da Leyla Adalı niye utansın ki?”

Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in tacizini ifşa etti!

Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay’ın nişanlısıyla beraber video çekti!

 

Benzer Haberler