Sergen Yalçın’ı hedef almıştı! Tümer Metin’den derbi sonrası dikkat çeken açıklamalar

30 Kasım 2020 Pazartesi

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin ardından gözler spor yorumcusu Tümer Metin ve teknik direktör Sergen Yalçın’a çevrildi. Metin, “Efsane kontenjanından Beşiktaş’a hoca oldu. Artık Beşiktaş’ta liyakat bitmiş” demişti. Yalçın ise, “Tümer buna karar verebilecek kapasitede mi? diyerek cevap vermişti.

Süper Lig’in 10’uncu haftasında Fenerbahçe, Beşiktaş’ı konuk etti. Beşiktaş’ın 10 kişi kaldığı maç 4-3 siyah beyazlıların galibiyeti ile bitti.

Derbinin ardından gözler Tümer Metin ve Sergen Yalçın’a çevrildi.

‘BEŞİKTAŞ’TA LİYAKAT BİTMİŞ’

Son dakikaya kadar saha kenarından maçın içerisinde kalan Sergen Yalçın’a, Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Tümer Metin, geçen ay Denizlispor maçından sonra, “Efsane kontenjanından Beşiktaş’a hoca oldu. Artık Beşiktaş’ta liyakat bitmiş” demişti.

Tümer Metin’den Beşiktaş’a zehir zemberek sözler

‘BUNA KARAR VEREBİLECEK KAPASİTEDE Mİ?’

Sergen Yalçın bu sözlere “Tümer buna karar verebilecek kapasitede mi? Hiç teknik direktörlük yapmış mı, bir takımı çalıştırmış mı? Çalıştırmamış” diyerek karşılık vermişti.

Derbiyi Sergen Yalçın’ın kazanmasının ardından gözler Tümer Metin’e çevrilmişti.

Sergen Yalçın, kendisini eleştiren Tümer Metin’e ateş püskürdü

‘GALİBİYET SERGEN HOCA’YA YAZAR’

TRT Spor’da konuşan Tümer Metin, özür dilemese de “Zaman geliyor Sergen Hoca’yı eleştiriyoruz. Bu galibiyet Sergen Hoca’ya yazar. Bahane üretmeden en iyisini yapabilmek maharettir” ifadelerini kullandı.

DİKKAT ÇEKEN PANKART

Öte yandan tribünlerdeki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafının olduğu pankartlar dikkat çekti.

Tribünlerde kale arkalarına yerleştirilen pankartlarda koronavirüs salgınına karşı uygulanan kural olan “TMM- Temizlik, maske, mesafe” ifadeleri hatırlatıldı.

Ancak pankartın üzerinde Erdoğan’ın fotoğrafının olması sosyal medyada gündem oldu.

Diğer Süper Lig maçlarında da aynı pankartın kullanıldığı öğrenildi.

Benzer Haberler