Sergen Yalçın yıldız futbolcunun biletini kesti! İşte o isim

10 Kasım 2020 Salı

Sergen Yalçın yıldız futbolcunun biletini kesti! İşte o isim

Beşiktaş’ta yarın kritik bir toplantı gerçekleştirilmesi bekleniyor. Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın Başkan Ahmet Nur Çebi ile bir araya gelerek takımın durumunu masaya yatıracağı ve yapılacak transferlerin görüşeceği öğrenildi.

Beşiktaş’ın teknik direktörü Sergen Yalçın’ın yapılacak transfer görüşmesinde Başkan Ahmet Nur Çebi’den 5 istekte bulunacağı ortaya çıktı.

ADEM LJAJİC’İN BİLETİNİ KESİN

Sergen Yalçın’ın takıma hiçbir katkı sağlayamayan Adem Ljajic’i kesinlikle takımda düşünmediği öğrenildi. Yalçın’ın Başkan Çebi’den Sırp oyuncunun gönderilmesini isteyeceği belirlendi.

DORUKHAN PROBLEMİNİ ÇÖZÜN

Başarılı hocanın sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan ve adı Fenerbahçe ile G.Saray’la anılan Dorukhan’ın takımda mutlaka kalması için fedakarlık yapılmasını isteyeceği öğrenildi.

CENK’İN ALINMASINI İSTEYECEK

Sergen Yalçın’ın Çebi’den devre arasında mutlaka forvet transferi talep edeceği öğrenildi. Başarılı hocanın özellikle eski yıldızları Cenk Tosun’un alınması için istekte bulunacağı ortaya çıktı.

İYİ BİR KALECİ TALEP EDECEK

Takvim’in haberine göre Utku ve Ersin’in performansından memnun olmayan Sergen Yalçın’ın Başkan Ahmet Nur Çebi’den tecrübeli bir kaleci istemesi bekleniyor. Yalçın’ın yerli kaleciye sıcak baktığı öne sürüldü.

 

Benzer Haberler