Serengil: Mahmutyazıcıoğlu’nun ailesi Ece Erken’in evine haciz gönderildi

10 Mart 2022 Perşembe

Serengil: Mahmutyazıcıoğlu’nun ailesi Ece Erken’in evine haciz gönderildi

Sunucu Ece Erken’i avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, ocak ayında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Mahmutyazıcıoğlu’nun dün yapılan 40 gün mevlidine katılan Seren Serengil, bugünkü programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında konuşan Seren Serengil, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürülmesiyle yıkılan Ece Erken’in zor günler geçirdiğini söyledi. Mahmutyazıcoğlu’nun mirasıyla ilgili de konuşan Seren Serengil “Kırkı geçmeden daha yakınları para peşine düştüler! Çok utanç verici. Kızın evine hacizler gönderiyorlar, evi de kendi evi. Adamın saatini, tespihini istiyorlar. Bildiğiniz gibi değil. Caydırma politikası. Adamın kapıdan arabasını alıyorlar filan…” dedi.

“ECE, ŞAFAK’I RÜYASINDAN GÖRMEK İÇİN HOCAYA DUA SORDU”

Ece Erken’in iyi olmadığını söyleyen Serengil, sözlerine şöyle devam etti: “Dün kırkı okundu hocaya diyor ki ‘nasıl rüyamda görebilirim, hangi duaları okuyabilirim?’ Bir yandan da birileri evine haciz getirip bir şeyler yapmaya çalışıyor. Oğluyla mücadele etmeye çalışan bir kadın sonuçta.”

Ece Erken: Bugün canım Şafak’ımın 40’ı! Ölmeyecek kadar yaralıyım

Benzer Haberler