Serenay Sarıkaya ‘arkadaşım’ dediği iş insanıyla baş başa görüntülendi

15 Mayıs 2021 Cumartesi

Serenay Sarıkaya ‘arkadaşım’ dediği iş insanıyla baş başa görüntülendi

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ‘Arkadaşım’ diyerek haklarında çıkan aşk iddialarını yalanladığı iş insanı Haldun Demirhisar’ın Göcek’teki çiftliğinde görüntülendi.

Komedyen Cem Yılmaz’dan ayrılan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde adının aşk dedikodularına karıştığı iş insanı Haldun Demirhisar’la görüntülendi. İkili, iş insanının Göcek’te bulunan villasında arkadaşlarını ağırladı. Daha sonra dostlarını uğurlayan ikili, baş başa sohbet etti.

EVDEN ÇIKMIYORLAR İDDİASI

Sarıkaya ile Demirhisar, sohbetin ardından evin etrafında yürüyüş yaptı. Sarıkaya’nın, gazeteciler ve halk tarafından görüntülenmemek için bir aydır Demirhisar’ın evinde kaldığı iddia edildi.

Öte yandan Demirhisar’ın, Serenay Sarıkaya’yla görüşmeye başladıktan sonra görünüşüne daha çok dikkat etmeye başladığı, hatta bunun için bıçak altına yatma kararı aldığı da iddia edildi. Yakınlarının iddiasına göre; Demirhisar zayıflamak amacıyla yakında mide ameliyatı olacak.

NE OLMUŞTU?

Uzun süredir ekranlarda yer almaması rağmen sosyal medya paylaşımları ile magazin gündeminden düşmeyen Serenay Sarıkaya ile iş insanı Haldun Demirhisar’ın aşk yaşadığı iddia edilmişti. 28 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz ay iş insanı ile teknede görüntülendiğinde, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bugün hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslup ile yazılan ilişki haberi asılsızdır. Haberde bahsi edilen kişi arkadaşımdır. Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgilisi olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları ve arkadaşıma yapılan yorumları kınıyorum.”

Benzer Haberler