Selçuk Yöntem’den yıllar sonra gelen Kenan Işık itirafı

27 Mart 2022 Pazar

Selçuk Yöntem’den yıllar sonra gelen Kenan Işık itirafı

Oyuncu Selçuk Yöntem, katıldığı bir programda uzun yıllardır komada olan meslektaşı Kenan Işık ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Selçuk Yöntem katıldığı ‘Vapurda Çay Simit Sohbet’ programında 2014 yılından beri komada olan meslektaşı Kenan Işık hakkında konuştu.
68 yaşındaki sanatçı, üç sezon boyunca izleyiciyle buluştuğu ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasının ilk sunucusu Kenan Işık’ı izlediği zamanları anlattı.
“Yarışmayı seyrederken Kenan Işık’tan başkası sunamaz diyordum” açıklamasını yapan Selçuk Yöntem, tedavisi evinde devam eden Kenan Işık’ın son durumuna ilişkin de konuştu.

“ONUN DENGESİNİ TUTTURAMAM”

Ünlü isim, “Asıl unutulmaz olan, Kenan Işık o kadar güzel sunuyordu ki, seyrederken ‘Bunu ondan başka kimse sunamaz’ diye düşünüyordum. ‘Kendim sunsam nasıl sunarım?’ diye bile aklıma gelmiyordu. Biz Kenan ile aynı ekoldeyiz devlet tiyatrosundan. Onun üslubunu ve aynı ekolden gelmemizin dengesini tutturmam gerekiyordu. Farklı bir üslup ile sunmak yarışmayı zedeleyebilirdi. Son durumu ile ilgili bilgim yok fakat durumu stabil diye biliyorum. Hayat mucizeler ile doludur” açıklamasını yaptı.

Tuvana Türkay, Selçuk Yöntem paylaşımı aşk dedikodularına yol açınca sildi

Benzer Haberler