Selçuk İnan Başakşehir’e gönderme yaptı ama evinin manzarası gündem oldu

20 Mayıs 2019 Pazartesi

Galatasaray’ın kaptanı Selçuk İnan, şampiyonluk sonrası instagram’dan çok konuşulan paylaşımda bulundu.  Galatasaray’ın kaptanı Selçuki İnan, “Yeni güne şampiyon uyanmak ne güzelmiş.” yazdı ve evinin manzarasını paylaştı. Fakat Selçuk İnan’ın göndermesinden çok evinin manzarası gündem oldu.

“İNANILMAZ BİR DUYGU”

Şampiyonluğun ardından konuşan Selçuk İnan, “Her şampiyonluktan sonra aynı şeyleri söylüyoruz ama inanılmaz bir duygu, çok mutlu oluyorsunuz, gururlanıyorsunuz. Taraftarlarımız her şeyin en güzelini hak ediyorlar, belki bizden fazla hak ettiler. Onlara teşekkür ediyorum.” dedi.

“ÇOK EMEK, ÇOK ÇALIŞMA, ÇOK ZAMAN HARCAMA”

Şampiyonluğun nasıl geldiğini de aktaran Galatasaray’ın kaptanı, “İyi bir takımımız, önemli bir hocamız var. Çok emek, çok çalışma, çok zaman harcama gerekiyor, bunu da fazlasıyla herkes yerine getirdi. Emeğinin karşılığını almak çok güzel bir şey.” açıklamasını yaptı.

“8 SENEDE 13 KUPA, BİR ŞEKİLDE BAŞARIYORUZ”

Galatasaray’da 13. kupasını kazandığını vurgulayan Selçuk İnan, “Önemli bir şey diye düşünüyorum. Belki söylerken basit gibi geliyor ama 8 senede 13 kupa kazandık, demek ki bir şekilde başarıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler