Şehit Anaları Derneği Basın Sözcüsü’ne cinsel saldırı tehdidi: 15 Temmuz’da fırsatı kaçırdık

25 Ağustos 2020 Salı

Şehit Anaları Derneği Basın Sözcüsü’ne cinsel saldırı tehdidi: 15 Temmuz’da fırsatı kaçırdık

AKP Zonguldak Ereğli Gençlik Kolları üyesi olduğu iddia edilen İsmail Korkut Kumaş, Şehit Anaları Derneği Basın Sözcüsü ve Onursal üyesi Beyza Tufan’a “15 Temmuz’da fırsatı kaçırdık, tekrarı olursa seni cariyem yapacağım Beyza” diyerek cinsel saldırı tehdidinde bulundu.

AKP Zonguldak Ereğli Gençlik Kolları üyesi olduğu iddia edilen İsmail Korkut Kumaş, Şehit Anaları Derneği Basın Sözcüsü ve Onursal üyesi Beyza Tufan’a Twitter hesabından, “15 Temmuz’da fırsatı kaçırdık, tekrarı olursa seni cariyem yapacağım Beyza” diye yazarak, cinsel saldırı tehdidinde bulundu.

Tufan tehdidi, “Bak sen, fırsatı kaçırmış, beni cariyesi yapacakmış. Sorsan kendini Müslüman olarak tanımlayan ama milletin namusunda ırzında gözü olan bu sapıkları görün diye paylaşıyorum…” sözleriyle duyurdu.

“Ülkede ortalık karışsın da milletin karısına kızına, malına namusuna çökelim diye bekleyen şerefsizler….” diye devam eden Tufan, sesini AKP yönetimine de duyurma çalışarak, AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ı, AKP Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’u ve AKP’nin Ereğli Gençlik Kolları’nı etiketledi ve “Şahıs AKP Zonguldak Ereğli Gençlik Kollarındanmış. @GenclikEregli @mahirunal @ZekiTosun67 teşkilat üyelerinizin ahlakı takdire şayan” yorumunu yaptı.

‘CUMHURİYETİMİZE KİN KUSUYORLAR’

Tufan, “Milli bayramlarımızı yasaklıyorlar, Türk olduğumuz için bizi sokaklarda öldürmekle tehdit ediyorlar, Devletimize, kurucusuna ve Cumhuriyetimize kin kusuyorlar, @ismailkorkutkm gibi namusumuza ırzımıza namusumuza göz dikiyorlar. Neyin içinde olduğumuzu hala anlamıyor musunuz?” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler