Seçil Erzan’ın sildiği mesajlarda yasak aşk ortaya çıktı: Eyvah Candaş, Nuri’yi öğrenmiş

7 Aralık 2023 Perşembe

Fon vurgunu davasının tutuklu sanığı Seçil Erzan’ın avukat Candaş Gürol’la nişanlı olduğu dönem eski AKP Belediye Meclis Üyesi Nuri Köşkdere ile de ilişkisi olduğu WhatsApp mesajlarında ortaya çıktı. Nişanlısı ilişkiyi öğrenince Seçil Erzan, fon vurgunu davasının diğer sanığı Nazlı Can’a,  ‘Eyvah, Candaş Nuri’yi öğrenmiş’ diye mesaj göndermiş.

10 Haber’de yer alan habere göre, Futbol camiasını sarsan fon vurgunu davasının tutuklu sanığı Seçil Erzan’ın telefonundaki silinmiş mesajları ortaya çıktı. Davanın bir diğer sanığı Nazlı Can’la 23 Mart 2023 tarihinde yaptığı mesajlaşma da dikkat çeken detaylar ortaya çıktı.  Nazlı Can, Seçil Erzan’a “Seni aramıyor seni sormuyorsam bu senden vazgeçtiğimden değildir” diye mesaj gönderdi. Bunun üzerine Seçil Erzan’ın, Nazlı Can’a teşekkür emojisi gönderdiği görüldü. Nazlı Can’ın ‘İyi misin?’ sorusuna cevap veren Seçil Erzan “Değilim” dedi. Erzan’ın mesajına Nazlı Can “Kuran var bitsin arayacağın seni” diye yanıt verdi.

Bu mesajlardan sonra Seçil Erzan, Nazlı Can’a “Candaş, Nuri’yi öğrenmiş” diye mesaj gönderdi. Nazlı Can ise bu mesaja şaşırarak “Saçmalama kimden?” diyerek cevap verdi. Bunun üzerine Seçil Erzan “Herkes benim hayatımın otel kayıtlarına kadar bakıyor” dedi.

Nazlı Can, Seçil Erzan’a, “Otel kayıtlarını nasıl öğreniyor ki?” diye sordu. Seçil Erzan ise ”Bilmiyorum Nazlı. Tutunacak hiçbir şeyim kalmadı. Candaş’a da içim kopuyor” cevabını verdi. Erzan’ın bu mesajına Nazlı Can’ın  “Ne diyeyim yavrum” diyerek görüşmeyi sonlandırdı.

Seçil Erzan’ın mesajlaşmaları bilirkişi raporunda! ‘Parayı bulamazsam beni götürürler’

KÖŞKDERE AŞK YAŞADIKLARINI KABUL ETTİ

Nuri Köşkdere de savcılık ifadesinde Seçil Erzan’la bir gönül ilişkisini yaşadığını kabul ederek, “Seçil Erzan’la gönül ilişkimiz yaklaşık 10-12 sene kadar sürdü. Bu zaman aralığının yıllarını hatırlamıyorum” dedi.

Köşkdere 5 Temmuz’da verdiği ifadesinde Erzan’ın Florya şubesine atandığında kendisine yüksek getirili bir fondan bahsettiğini aktardı. Ayrıca Köşkdere kendisinin de mağdur olduğunu ancak Seçil Erzan’dan şikayetçi olmadığını söyledi.

Bankanın Seçil Erzan’ın notlarından hazırladığı çizelgeye göre Nuri Köşkdere bu hayali fona 500 bin dolar verip, 1 milyon dolar faiz almıştı.

ARDA TURAN’LA MESAJLAŞMALARI DA ORTAYA ÇIKTI

Erzan’ın cep telefonunun çöp klasörü incelendiğinde ise silinmiş ekran kayıtları ortaya çıktı. Silinmiş ve ekran kaydı alınmış WhatsApp yazışmalarında Arda Turan ile Seçil Erzan arasındaki yeni yazışmalar da dosyaya girdi.

Arda Turan ile Seçil Erzan arasında geçen yazışma:

Arda Turan: Yerin dibine girdim

Seçil Erzan: Ben kendimi mahvettim

Arda Turan: Yarın bankaya gelmek istiyorum

Seçil Erzan: Tamam

Arda Turan: Bana başka konuşmalar ve yazılı belgeler lazım Seçil. Ben artık bu duruma düşürmez. Karşımda günaydın diyemem çocuğa ne yaptım

Seçil Erzan: Haklısın

Arda Turan: Elim kolum bağlı

Seçil Erzan: Ardacığım yarın alınacak ben artık dayanamıyorum hiçbir şeye tamam.

Arda Turan: Ne yapacağım Seçil yarın soruyorum, gidiyim tefeciye falan, faktöring sinir hastası oldum. Bir çare söyle. Yarın kaçta dediler. Ne diyorlar.