Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

İsmail Saymaz’dan canlı yayında Mansur Yavaş’a Akit çağrısı: En çok virüs orada

İsmail Saymaz canlı yayında Mansur Yavaş’a dikkat çeken bir çağrı yaptı. Saymaz, “Mansur bey önce Akit’e sağlık kiti göndermeliydi, en çok mikrop orada, orada virüs olma ihtimali çok yüksek” dedi.

Gazeteci İsmail Saymaz konuk olduğu bir TV kanalının canlı yayınında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın koronavirus salgını nedeniyle basın organlarına dağıttığı sağlık kitlerine ilişkin konuşan Saymaz, Yeni Akit’e sağlık kiti gönderilmemesini esprili bir dille yorumladı.

Medyafaresi’nin derlediği habere göre: İsmail Saymaz, ironide bulunarak Mansur Yavaş’ın Yeni Akit Gazetesi’ne sağlık kiti göndermeyerek yanlış yaptığını belirtti ve şunları söyledi:

‘KÖTÜ İŞLERİ DE SÖYLEMEK LAZIM’

“Mansur Yavaş’ın iyi de yaptığı kötü de yaptığı şeyleri söylemeliyiz. Mansur Yavaş tüm gazetelere kit gönderirken, Akit Gazetesine göndermedi. Akit gazetesinin acilen dezenfekte edilmesi lazım, en çok mikrop orada, orada virüs olma ihtimali çok yüksek. Temizliğe önce Akit Gazetesi’nden başlamak lazım.”

NE OLMUŞTU?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, tüm basın kuruluşlarının çalışanlarına, içinde koronavirus testi de bulunan bir sağlık kiti göndermiş ancak Yeni Akit Gazetesi’ne göndermemişti. Bunun üzerine AKİT gazetesi “Mansur’u sevmeyen ölsün” şeklinde manşet atmıştı.   Medyaradar

 

İsmail Saymaz canlı yayında Mansur Yavaş’a dikkat çeken iranik bir çağrı yaptı. Saymaz, “Mansur bey önce Akit’e sağlık kiti göndermeliydi, orası mikrop dolu” dedi. Görsel kayanak Medyaradar