Şarkıcı Gülden Mutlu’dan ‘ahlaksız yorum’ ifşası: Sinirlerinizi yatıştıracak güçlü bir erkek gerekiyor

5 Eylül 2019 Perşembe

Şarkıcı Gülden Mutlu, kişisel Instagram hesabından paylaşımına yapılan ahlaksız yorumu ifşa etti.

Kişisel Instagram hesabından, paylaştığı fotoğrafa yapılan ahlaksız yorumu ifşa eden şarkıcı Gülden Mutlu, “Yaşından başından utanmıyor musun demeyeceğim, zira senin gibilerin sorunu yaşında değil, aklı da başında değil” diye tepkisini dile getirdi.

Oda TV’nin haberine göre; Mutlu’nun ifşa ettiği kullanıcı yorumunda “Çok sexy bakıyorsunuz tahrik oluyor insan. Dedim ya bir zamanlar, çok hırslı ve de sinirlisiniz. Sinirlerinizi yatıştıracak güçlü bir erkek gerekiyor. Bu bakışlardan anlaşılan durum bu” ifadelerinin yer aldığı görüldü.

 

Şarkıcı Ebru Polat, fotoğrafına yapılan çirkin yorumu ifşa etti

“İFŞA EDİLE EDİLE ÖĞRENECEKSİNİZ”

Şarkıcı Mutlu’nun fotoğrafına yapılan ahlaksız yoruma verdiği tepki şöyle:

“Yaşından başından utanmıyor musun demeyeceğim, zira senin gibilerin sorunu yaşında değil, aklı da başında değil. Nasıl böyle sayısızca türediniz, benzerlerinizle mi sevişip çoğalıyorsunuz böyle ben anlamadım. Ama böyle ifşa edile edile öğreneceksiniz bir kadına nasıl davranmamanız gerektiğini. Bir kadınla konuşurken ağzınızın ayarını tutturmayı, tutturamıyorsanız da o iğrenç cümlelerinizle rezilce aşağılanmayı böyle yaşayacak ve yaptığınız şeyin bedeli nasıl ödenir böyle böyle öğreneceksiniz.”

İşte paylaşım:

Benzer Haberler