Şarkıcı Alişan, çocuğu ve eşinin olduğu araçla takla attı

24 Haziran 2020 Çarşamba

Şarkıcı Alişan, eşi Buse Varol ve 2 yaşındaki çocuğuyla bakıcısının içinde olduğu araç direksiyon hakimiyetini kaybederek takla attı.

Şarkıcı Alişan geçirdiği kaza nedeniyle ölümden döndü. Eşi Buse Varol ve çocuklarının da aynı araç içerisinde olduğu kaza sonrası Alişan’dan açıklama geldi. Araçlarının sağ arka aksının kırılması sonucu bariyerlere çarpan ve devrildikten sonra 30 metre sürüklenen araçta çocukların bakıcısı ise ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Kaza öncesi yola çıkmadan önce yola çıktıkları esnada paylaşımlarda bulunan Buse Varol “tüm önlemlerimizi aldık” paylaşımında bulunmuştu.

ALİŞAN VE BUSE VAROL’UN SON DURUMU NASIL?

İstanbul’dan İzmir’e gittiği öğrenilen Alişan’ın kullandığı 34 BAB 35 plakalı cip, İzmir-İstanbul Otoyulu’nda Çerkezosmaniye Mahallesi yakınlarında sağ arka aksının kırılması sonucu bariyerlere çarpıp devrildikten sonra 30 metre sürüklendi.

Kazadan Alişan ile araçta bulunan eşi Buse Varol ve oğlu Burak (2) yara almadan kurtulurken, ailenin yabancı uyruklu çocuk bakıcısı ise olay yerine gelen ambulansla Akhisar’daki özel bir hastaneye kaldırıldı.

Alişan, gazetecilere yaptığı açıklamada, yolda seyir halindeyken ne olduğu anlamadan aracın bariyerlere çarptıktan sonra devrildiğini belirterek, “Büyük şok yaşadık, ölümden döndük.”

“Hayatımda ilk kez kaza yapıyorum, verilmiş sadakamız varmış. Sonra gördük ki aracın aksı kopmuş. Böyle bir aracın aksı nasıl kopabilir hayret ediyorum. Büyük şok yaşadık.” diye konuştu.

KAZA ÖNCESİ BU GÖRÜNTÜLERİ PAYLAŞMIŞTI

Şarkıcı Alişan’ın eşi Buse Varol kazadan çok kısa bir süre önce bu görüntüleri sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmıştı.

Benzer Haberler