Saray danışmanı Hülya Koçyiğit’in eşi Selim Soydan’a TFF’den görev

15 Haziran 2019 Cumartesi

Saray danışmanı Hülya Koçyiğit’in eşi Selim Soydan’a TFF’den görev

78 yaşındaki Selim Soydan, Türkiye Futbol Federasyonu’nun yeni yönetiminde A Milli Takım sorumlusu olarak görevlendirildi. Birgün gazetesinden İbrahim Varlı ise Selim Soydan’a verilen görev sonrası Hülya Koçyiğit ve ailesi hakkında bir hatırlatma yaptı.

Yönetim Kurulu’nda en dikkat çeken isimlerden birisi de Selim Soydan oldu. 78 yaşındaki Soydan, yeni yönetimde A Milli Takım sorumlusu yapıldı.

Uzun yıllar Fenerbahçe’de top koşturan Soydan, A Milli Takım’da da forma giydi. Futbol kariyerini 31 yaşında sonlandırdıktan sonra sinema sektörüne giriş yaptı. 1968 yılında Hülya Koçyiğit’le evlenen Soydan, Gülşah Film Şirketi’nin sahibi ve kurucusudur.

Hülya Koçyiğit: Atatürk’ün beynine girip tüm düşüncelerini okumak isterdim

İBRAHİM VARLI’DAN HATIRLATMA

Birgün gazetesinden İbrahim Varlı kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ”’Bir gün herkes Erdoğan’ı takdir edecek’ demişti
?Hülya Koçyiğit: Saray’ın kültür sanat danışmanı ?Kocası Selim Soydan: Milli Takım Sorumlusu yapıldı ?Damat Engin A.Düzyatan: TRT’den dizi başına 150 bin TL alıyor ?Damat Ender Alkoçlar: Konyaaltı Plajı’nda ballı ihaleyi kaptı” dedi.

Benzer Haberler