Samsung Galaxy S22 fiyatları cep yakacak

16 Kasım 2021 Salı

Samsung Galaxy S22 fiyatları cep yakacak

Herkesin büyük bir merakla beklediği Samsung Galaxy S22 fiyatları sonunda açıklandı. Konuyla ilgili birçok iddia vardı ve bu durum bilgi kirliliğine neden oldu. Şimdi ise şirketin bu yeni amiral gemisinin fiyatları belli oldu.

Genel olarak bakıldığında bu fiyatlardan kullanıcıların memnun olmayacağını söyleyebiliriz.

Öncelikle ana modelin fiyatı ile başlayalım. Ortaya çıkan detaylara göre ana model 799 dolar olacak. Türkiye fiyatı böylece 7970 TL + vergiler şeklinde karşımıza çıkıyor. Vergiler eklendiğinde fiyatının normal halinden çok daha kabarık olacağını söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S22

2022 yılının Şubat ayında satışa sunulması beklenen bu 3 model 512 GB’a kadar dahili hafıza sunuyor. Ayrıca en üst RAM sınırı ise 12 GB. Bu özellikleri bakımından oldukça hızlı bir model olacağını söyleyebiliriz. İşlemci özellikleri bakımından da dikkat çekiyor.

Snapdragon 898 ve Exynos 2200 yonga seti gibi seçeneklerle kullanıcılara sunulacak. Cihazın plus modeli 9970 TL + vergiler şeklinde olacak. Burada da yine vergilerin büyük bir paya sahip olması bekleniyor. Samsung Galaxy S22 genel olarak kullanıcılar tarafından pahalı bulunacak diyebiliriz.

Son olarak ultra modeline göz atalım. Bu model 12960 TL + vergiler şeklinde olacak. En üst düzey özellikler bu modelde toplanıyor. 4000 mAh batarya ve 45 W şarj özelliği bu cihazı ön plana çıkaran diğer detaylar arasında yer alıyor.

İklim anlaşması iki otomotiv şirketi tarafından reddedildi

Benzer Haberler