Samsung Galaxy S21’e Çinli rakip geliyor

20 Nisan 2021 Salı

Samsung Galaxy S21’e Çinli rakip geliyor

Küçük ekranlı bir 2021 Android amiral gemisi telefonu istiyorsanız, o zaman 6,2 inç Samsung Galaxy S21 ve 6,2 inç Meizu 18 en iyi seçeneğinizdir. 6.1 inç ekrana sahip yeni duyurulan Sony Xperia 5 III de var ancak henüz satın alınamıyor.

Bununla birlikte, gelen bilgilere göre başka bir Çinli akıllı telefon üreticisi, ekran boyutu yukarıda belirtilen ikisinden bile daha küçük olan küçük ekranlı bir akıllı telefon piyasaya çıkarmaya hazırlandığı söylendi.

Bilginin kaynağı, güvenilir Çin sızıntısı olan Dijital Chat Station. Dün Weibo’da yaptığı bir gönderide, Meizu 18’in başka bir Çinli üreticiden yolda bir rakibi olduğunu ortaya çıkardı. Markanın adını açıklamazken, bir prototipin özelliklerini paylaştı.

Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 benzeri olacak olan bu bilinmeyen telefon, 2400 x 1080 çözünürlüğe sahip 5,9 inç AMOLED ekrana sahip. Meizu 18’in QHD + çözünürlüğünü ölçmediğini biliyoruz, ancak 120Hz yenileme hızı elde ediyorsunuz. Ekranın tasarımından söz edilmiyor, bu yüzden bir delikli mi yoksa düz mü yoksa kavisli mi olduğunu söyleyemeyiz.

Cihaza güç veren bir Snapdragon 888 işlemci var ve LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama ile eşleştirildi. Telefonun kaç kamerası olduğunu söylemedi ancak gönderide ana arka kameranın 64MP sensör olduğu ortaya çıktı. Bu telefon ayrıca 4000mAh ± pil kapasitesine sahiptir ve 65W ± hızlı şarjı destekler. Kutudan Android 11’i çalıştırmasını bekliyoruz .

Spesifikasyonlar, 2021 amiral gemisinde görmeyi bekleyeceğimiz şeylerdir, ancak fiyat ve kullanılabilirlik, dikkate almamız gereken diğer önemli faktörlerdir. Meizu 18, Çin dışındaki ilgili alıcılar tarafından AliExpress aracılığıyla satın alınabilir ve 819 dolardan başlar. Ayrıca Galaxy S21’i 799 $ ‘lık bir başlangıç ​​fiyatı ile alabilirsiniz.

Şimdi soru, bu yeni telefonun fiyat açısından onları yenip yenemeyeceği.

Yerli otomobil TOGG ilk ödülünü aldı!

Benzer Haberler