Samsung Galaxy S21 1 dolardan daha ucuza satışa çıkıyor!

8 Ocak 2021 Cuma

Samsung Galaxy S21 1 dolardan daha ucuza satışa çıkıyor!

Samsung 14 Ocak tanıtılacak olan yeni Galaxy S21 Serisi, henüz piyasaya sürülmeden adından oldukça söz ettiriyor. Samsung Tayland, Galaxy S21 serisi için erken rezervasyonlarına başladı. Bu yakında çıkacak S serisi amiral gemilerinden birini elde etmenin çok temiz bir yolu var.

Samsung’un yaptığı bir kampanya sayesinde sınırlı sayıda insan yeni cihazı 1 dolara elde edilebilecek. Böyle absürt bir fiyata bu cihazı elde etmenin koşulları ise şu şekilde:

İlk 100 katılımcı, Samsung Tayland web sitesinde sınırlı bir süre içinde kayıt yaptırıp eski bir dijital kameralarını takas ederlerse bir S21‘i sadece 0,70 dolara (yaklaşık 5 TL) yasal olarak Galaxy S21 cihazını satın alabilecekler.

Galaxy S21

Kaydolduktan sonra, ilk 100 katılımcı, yaklaşan Samsung amiral gemisini garantilemek için ödeme sırasında kullanılabilecek özel bir kod alacak. Çekiliş 14 Ocak saat 18: 00’e kadar açık durumda. Ayrıca, ilk 1.000 kayıtlı katılımcı, normalde 98 dolar olan (715 TL) karşılığında satılan ücretsiz bir yıllık Samsung Care + Platinum paketine de sahip olacak. Bu fırsat hem markanın reklamını yapması ve satışlarını arttırması açısından yararlı hem de kullanıcılar için sevindirici bir durum olacak.

Tüm bu şanslı müşteriler – ister ilk 100 ister 1.000 olsun – bir yıllık Samsung Care + Platinum’dan ücretsiz yararlanacak. Kayıtlar, Unpacked 2021‘in planlandığı 14 Ocak’a kadar açıktır. Galaxy S21’in çoğu pazarda ay sonuna kadar satışa çıkması da beklentiler arasında.

6 Ocak vaka sayısı açıklandı! Vefat sayısı düşmüyor!

Benzer Haberler