Samsung Galaxy Buds 3 Pro tasarımı sızdı! AirPods’a benzerliği dikkat çekti

Yayın tarihi: 10 Haziran 2024 Pazartesi 12:55 pm - Güncelleme: 10 Haziran 2024 Pazartesi 12:57 pm

Samsung, yeni cihazlarını tanıtmaya hazırlanırken Galaxy Buds 3 Pro’nun tasarımı ve özellikleri sızdırıldı. Samsung Galaxy Buds 3 Pro’nun Apple’a ait Airpods’a benzerliği dikkat çekti.

Samsung, yakın zamanda bir etkinlik düzenlemeyi planlıyor ve etkinlikte yeni kulaklık modelleri ve dahasını tanıtmaya hazırlanıyor. Henüz firma tarafından resmi bir açıklama bulunmasa da etkinlikte tanıtılması beklenen ürünlerden biri de Samsung Galaxy Buds 3 Pro. Şimdi de sızdırılan tasarıma göre Samsung, AirPods tasarımına benzer bir ürün sunacak. İşte Samsung Galaxy Buds 3 Pro tasarımı ve özellikleri…

Evan Blass tarafından ortaya çıkarılan sızıntılarda Galaxy Buds 3 Pro’nun tasarımı hakkında birçok detaya sahip olabiliyoruz. Tamamen yeni bir tasarıma geçiş yapacağı belli olan Samsung, rakibi Apple’dan da biraz tasarım fikri almış gibi duruyor. Paylaşılan görsel her ne kadar buzlanmış olsa da, Buds 3 Pro’nun AirPods ve AirPods Pro modellerine benzer olacağı belli.

Buds serisinde yeni tasarıma giden firma, kablosuz kulak içi kulaklığı için AirPods’a benzer bir tasarım tercih etmiş. Silikon kulak uçları ve gümüş rengi belli olan cihaz, genel tasarımı itibari ile AirPods’a benziyor.

Ortaya çıkan özellikleri ile de kullanışlı bir kulaklık olacak gibi duran Buds 3 Pro, pil ömrünü ve sesli arama kalitesini artıracak bir gövde ile gelecek. Bluetooth 5.4 bağlantısına sahip olması beklenen cihaz, yüksek kalitede bir ses codec’i aracılığıyla 24 bit 96KHz ses aktarımına sahip olabilir.

Samsung kullananlar dikkat! İşte güncelleme alması beklenen modeller…

Samsung Galaxy Buds 3 Pro, toza ve suya dayanıklılık için IP57 derecesine sahip olabilir ve sağlamlık açısından daha gelişmiş ve sağlam bir gövde ile tanıtılabilir. Adaptif ANC, Adaptif EQ, Ortam Sesi, ve tek şarjla 30 saate kadar pil ömrü sunması beklenen Buds 3 Pro, yakında tanıtılabilir.

Kaynak: shiftdelete