‘Sadece Ankara’da dünkü vaka sayısı 1450’

4 Ağustos 2020 Salı

‘Sadece Ankara’da dünkü vaka sayısı 1450’

Geçtiğimiz günlerde Malatya vc Erzurum Valilikleri’nin yayımladığı veriler ile Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan veriler çelişmişti. Bugün ise İyi Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda dün yalnızca Ankara’da tanı konulan yeni Kovid-19 vaka sayısının 1450 olduğunu iddia etti.

‘İyi Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, yeniden artışa geçen koronavirüs vakalarıyla ilgili Sağlık Bakanlığı’nı şeffaf olmamakla suçlarken önemli bir iddiada bulundu.

Ankara’da bir şeyler oluyor! Kovid-19 yoğun bakım yatak sayıları artırıldı

Aylin Cesur, dün yalnızca Ankara’da tanı konulan yeni Kovid-19 vaka sayısının 1450 olduğunu iddia etti. Cesur, doktorların endişeli olduğunu ve kendisine ulaşıp bilgi verdiklerini de belirtti.

Malatya’da günlük vaka 100’ü aştı, Bakanlık ise bölgede en fazla 45 vaka bildirdi!

Twittr hesabından paylaşımlarda bulunan Cesur, “Resmî: #COVID19 ölü: 5700’lerde, vaka: 233 binlerde, günlük vaka: 1000’lerde açıklanıyor. Sağlık Bak.endişelenmekte haklı; SADECE ANKARA’DA DÜNKÜ VAKA SAYISI: 1450 İMİŞ ÇÜNKÜ. Asıl doktorlar endişeli ve bize ulaşıp bilgi veriyorlar, daha ne kadar saklanırdı ki; ucunda ölüm var!” dedi.

Benzer Haberler