Sabancı’nın ‘photoshop’u gerçek çıktı: 83 bin liraya..

7 Mayıs 2021 Cuma

Sabancı’nın ‘photoshop’u gerçek çıktı: 83 bin liraya..

New York’ta tatil yapan Pınar Sabancı’nın geçtiğimiz günlerde paylaştığı photoshoplu ‘bank’ fotoğrafını hatırlatan Günaydın yazarı Bülent Cankurt, bugünkü yazısında Begüm Işıküstün’ün Central Park’ta 10 bin dolara satılan banklardan satın alıp üzerine ailesinin isimlerini yazdırdığını kaleme aldı.

Günaydın yazarı Bülent Cankurt bugünkü köşe yazısında çok konuşulacak bir yazı kaleme aldı. İlhan Sabancı ile New York’a tatile giden Pınar Sabancı geçtiğimiz gün Central Park’ta üzerine isim yazdırılabilen banklardan birindeki ismi, photoshop’la silip eşinin ismini paylaşmıştı. Cankurt, Central Park’ta bir Türk ailenin 10 bin dolara bank satın aldığını yazdı.

Cankurt’un, “Aşı olmasına rağmen virüse yakalandı!” başlıklı yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Eşi İlhan Sabancı ile New York’a tatile giden Pınar Sabancı’nın yaptığı espriden bahsetmiştim önceki gün!

Pınar Hanım, Central Park’ta 10 bin dolara satılan ve üzerine isminizi yazdırabildiğiniz banklardan birindeki ismi, photoshop’la silip eşinin ismini yazmıştı.

Pınar Hanım’ın yaptığı şakaydı tabii ama Türk bir ailenin Central Park’ta gerçekten bir bankının olduğunu öğrendim.

Alexandre Home’un kurucu ortağı Begüm Işıküstün, 10 bin dolar verip Central Park’ta bir bank satın almış ve üstüne, kendisinin, eşi Murat Bey’in ve çocukları Raif, Kaan ve Sinan’ın isimleri yazdırmış.

Işıküstün ailesi, her New York seyahatinde parka gidip kendi banklarında oturmanın keyfini yaşıyormuş!”

Benzer Haberler