Saadet Partisi’nden Squid Game göndermeli video: Game Over

22 Ekim 2021 Cuma

Saadet Partisi, Merkez Bankası’nın doları 9.50’ye çıkaran faiz kararını Squid Game dizisinden bir video ile eleştirdi. Videoda ekonomi yönetiminde tasfiye edilen isimler de yer alıyor.

Saadet Partisi, hükümetin icraatlarını sosyal medyadan eleştirdiği videolara bir yenisi ekledi. Netflix’in izlenme rekorları kıran dizisi Squid Game’den ilham alan yeni videoda, Merkez Bankası’nın aldığı faiz kararı ve sonrasında doların kırdığı tarihi rekor eleştiriliyor.

TİP’ten Squid Game’li gönderme; Erdoğan’ın sözleri hatırlatıldı

Sguid Game’den bir sahneyle açılan videoda görevden alınan Merkez Bankası başkanları Murat Çetinkaya, Murat Uysal, Naci Ağbal ve yeni Başkan Şahap Kavcıoğlu ile AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı ve görevinden istifa eden eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın çok konuşulan açıklamalarıyla ardından döviz kurundaki artışları yer aldı.

Videonun sonunda ise doların son geldiği 9.49 kuru ve ‘Game Over’ yazısı yer aldı.

ÖZGÜR DEMİRTAŞ: AJANSINIZ ÇOK İYİ İŞ YAPIYOR

Ekonomist Özgür Demirtaş, Saadet Partisi’nin Squid Game göndermeli videosunu beğendiğini ifade ederek, “Saadet Partisinin reklamlarını çok beğeniyorum. Ajansınız çok iyi iş yapıyor” yorumunda bulundu.

Saadet Partisi’nden çok konuşulacak Squid Game göndermeli video: Game Over

Türkiye, kara para aklama konusunda ‘gri liste’ye alındı

Dolar rekor kırdı!

Saadet Partisi’nden Erdoğan’ın kitabına gönderme: Daha ucuz bir market mümkün

 

Benzer Haberler